این ترکیب معجزه آسا آرتروز و پوکی استخوان را درمان می نماید پودر سنجد را چگونه تهیه و مصرف کنیم

به گزارش مجله فازنما، سنجد برای ترمیم شکستگی، ترک استخوان و پوکی استخوان بی نظیر است؛ پودر هسته سنجد، غضروف ساز بوده و برای ترمیم مفاصل و کمردرد می توان آن را با شیر میل کرد.

این ترکیب معجزه آسا آرتروز و پوکی استخوان را درمان می نماید پودر سنجد را چگونه تهیه و مصرف کنیم

به گزارش همهشری، از خواص عجیب پودر سنجد غافل نشوید. امروزه شیوع و توسعه بیماری های مفصلی نظیر آرتروز و پوکی استخوان به ویژه در زنان تبدیل به کابوسی وحشتناک در بسیاری از کشور ها شده است. پوکی استخوان، چهارمین عامل مرگ ومیر در دنیا است و از هر 4 نفر بالای 25 سال، یک نفر مبتلا به آن است.

پورد سنجد سرشار از فیبر و منبع غنی از کلسیم است. سنجد برای ترمیم شکستگی و ترک استخوان، بی نظیر است و در درمان پوکی استخوان به عنوان چهارمین عامل مرگ ومیر در دنیا اثرات معجزه آسایی دارد؛ می توان گفت همه بیماران مبتلا به پوکی استخوان از سنجد، غافل بوده اند.

پوکی استخوان یکی از بیماری های بسیار آزار دهنده است. بر اساس تحقیقات از هر چهار نفر یک نفر مبتلا به پوکی استخوان است. برای درمان معجزه آسای پوکی استخوان می توانید از پودر سنجد با شیر بهره ببرید. خوردن مخلوط سنجد و شیر به مدت چهارده روز اثرات معجزه آسای خود را به شما نشان خواهد داد. اگر این رژیم را برای دو ماه یا بیشتر ادامه دهید یک روش درمانی مکمل بسیار عالی برای مبارزه با پوکی استخوان شما خواهد بود.

برطرف کمر درد با پودر سنجد و شیر

از تاثیر سنجد در درمان درد های مفصلی می توان به برطرف کمردرد اشاره نمود. خواص دیگر این معجون می توان به درمان کمر درد اشاره نمود. پودر هسته سنجد غضروف ساز است، مصرف آن می تواند برای ترمیم مفاصل و درمان کمر درد بسیار مفید و موثر باشد.

درمان آرتروز

مصرف سنجد و شیر برای درمان آرتروز ثابت شده است. مصرف این معجون حتی از خوردن استامینوفن هم موثرتر است.

پودر سنجد را چگونه تهیه و مصرف کنیم

اگر می توانید، خودتان تعدادی سنجد تازه را با پوست و گوشت و هسته آسیاب کنید، اما اگر آسیاب ندارید یا نگران هستید، هسته سنجد، آسیاب شما را خراب کند، می توانید پودر سنجد آماده تهیه کنید.

یک قاشق غذاخوری پودر را در یک لیوان شیر، بریزید و با یک قاشق غذاخوری عسل آن را شیرین کنید و روزانه یک وعده از آن را با غذا یا میان وعده میل کنید.

با 14 روز خوردن این معجون ساده، معجزه آن را مشاهده کنید؛ 70 یا 72 روز مصرف آن، مکمل درمانی بسیار مناسبی برای مبارزه با پوکی استخوان و آلزایمر است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 آذر 1401 بروزرسانی: 18 آذر 1401 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1576

به "این ترکیب معجزه آسا آرتروز و پوکی استخوان را درمان می نماید پودر سنجد را چگونه تهیه و مصرف کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این ترکیب معجزه آسا آرتروز و پوکی استخوان را درمان می نماید پودر سنجد را چگونه تهیه و مصرف کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید