مدیرعامل استقلال: دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند، اهل تمارض نیستیم، به خاطر استقلال چند بار به دادسرا رفتم

به گزارش مجله فازنما، در خصوص شفر هم دفاعیات خود را ارسال کردیم. روز گذشته هم جلسه کمیته انضباطی فیفا تشکیل شده و ما منتظر آرای فیفا هستیم اگر چه در هر 2 پرونده رقم سنگینی را باید پرداخت کنیم.

مدیرعامل استقلال: دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند، اهل تمارض نیستیم، به خاطر استقلال چند بار به دادسرا رفتم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: دلیلی ندارد ما بخواهیم تمارضی داشته باشیم و این تمارض از استقلال طی 75 سال گذشته دیده نشده، بنابرین دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند.

به گزارش فارس، احمد سعادتمند با اشاره به فعالیت هایی که در ماه گذشته در باشگاه استقلال انجام داده گفت: در درجه اول برای بازیکنان تیمم و خانواده عزیزشان آرزوی سلامتی می کنم. متاسفانه 13 نفر از بازیکنان ما تست کرونای مثبت داشتند و امیدوارم آنها به زودی در سلامت کامل بتوانند به باشگاه یاری نمایند.

وی اضافه نمود: ما در شرایط خوبی نیستیم و کرونا در چند استان کشور به حالت قرمز درآمده است و اگر توجه نموده باشید، هر 9 دقیقه ما یکی از هموطنان خود را از دست می دهیم. استدعا می کنم همه موارد بهداشتی را رعایت کنیم مخصوصا ما که از خانه بیرون می آییم و خدمت خانواده می آییم، شست و شوی دست و استفاده از ماسک را نباید فراموش کنیم تا بتوانیم این ویروس خطرناک را ریشه کن کنیم.

مذاکرات با بهترین های استقلال را آغاز کردیم

وی اضافه نمود: با کوششی که صورت گرفت بخش دیگری از پرداختی را به بازیکنان، کادر فنی، سرپرست و تیم پزشکی داشتیم و تا این لحظه 26 نفر از آنها طلب خود را دریافت کردند و نهایتا تا پنجشنبه تعدادی دیگری مطالبات خود را دریافت می نمایند. امیدوارم در بحث قراردادها در موعد مقرر به تعهدات خود عمل کنیم تا تیم ما بدون مشکل به کار خود ادامه بدهد. بحث دیگر گفت و گوی اولیه با بهترین بازیکنان تیم در بحث تمدید قراردادها بوده که بعد از 2 هفته قرنطینه مجددا مذاکرات را آغاز می کنیم و تمام توان ما این است که شاکله تیم را حفظ کنیم.

موافقت هیات وزیران را برای سند کمپ حجازی گرفتیم

سعادتمند تاکید نمود: ما گواهی بند د را برای کمپ مرحوم ناصر حجازی گرفتیم که از اداره کل مالکیت ها و دارایی ها و سرمایه وزارت اقتصاد و دارایی دریافت شده است و پیروز شدیم برای کمپ حجازی، موافقت هیات وزیران برای واگذاری و صدور سند را در این یک ماه گذشته نهایی کنیم. با یکی از سرمایه گذاران معتبر و چند سرمایه گذار دیگر کوشش می کنیم تا برای خاطر جمعی طرفداران، کمپ حجازی به بازه زمانی یک سال و نیم تا 2 سال به یک کمپ استاندارد تبدیل کنیم.

در تدارک اضافه کردن ورزشگاه امام رضا به سرمایه های استقلال هستیم

سعادتمند اعلام کرد: ما در بخش ورزشگاه مرغوبکار و کمپ ناصر حجازی پیگیری های لازم را انجام می دهیم. همچنین در خصوص ورزشگاه امام رضا (ع) که به وسیله شهرداری به ما واگذار شده است. برای تهاتر با یکی از زمین هایی که متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است، می خواهیم آن را به دارایی های باشگاه اضافه کنیم. به طور قطع ورزشگاه مرغوبکار و کمپ حجازی دارد مراحل انتهای خودش را طی می نماید و این مساله می تواند ما را در افزایش سرمایه و ورود به بورس به ما یاری کند.

در این سه ما گذشته فاز به فاز فعالیت ها صورت گرفته است. نقشه های UTM تهیه شده است. گواهی بند د گرفته شده است و مصوبه هیات وزیران و حتی صورت جلسه تغییر و تحول مرغوب کار برای صدور سند به اداره کل ثبت و اسناد استان تهران ارسال شده است. چون ما دارایی خود را افزایش میدهیم، این مساله می تواند باشگاه را برای سرمایه گذاری مالی کلان دیگر و مشارکت بنگاه های مالی به ما یاری کند.

موزه استقلال در تهران راه اندازی می گردد

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد: ما حدود دو هفته پیش یک جلسه بسیار خوب با یکی از مدیران ارشد یک مجموعه هلدینگ مالی برگزار کردیم و قرار شد که در فضاهای مشترک بتوانیم اقدامات خوبی برای باشگاه و شرکت مقابل انجام دهیم. یکی از موضوعاتی که به تصویب رسید و پیش نویس آن تهیه شده است و فکر می کنم تا دو روز آینده تفاهم نامه اش امضا گردد، بحث راه اندازی قطعی موزه استقلال در یکی از بهترین نقاط شهر تهران است. دوستان می گویند تاریخ ندهید اما من تاریخ را می گویم چون خودم را موظف می کنم کاری که انجام می دهم توسط خودم و همکاران خودم و زیرمجموعه باشگاه، با کوشش بیشتر و سرعت بیشتر نهایی گردد.

تا شنبه قرارداد موزه استقلال امضا می گردد

او اضافه نمود: کوشش ما این است در گزارش بعدی بتوانیم این موزه را که تالار افتخارات باشگاه است را ارائه دهیم و در این موزه بنا داریم مراسم های زیادی را در آنجا برگزار کنیم، به طور مثال مراسم هایی که مربوط به بازیکنان ما در رده های مختلف در تیم عظیمسالان است. حتی در بخش واگذاری به خیلی از مراسم هایی که طرفداران ما می خواهند برگزار نمایند، میتوانیم این فرصت را بدهیم. امیدوارم این شرایط کرونا از کشور خارج گردد تا این موزه را چه در بخش فرهنگی و مالی و چه در بخش ورود طرفدار به موزه، در بهترین نقطه تهران و در مجلل ترین ساختمان های تهران راه اندازی کنیم. اتفاقات اولیه و مذاکرات نهایی با مدیران ارشد و پیش نویس تفاهم نامه آماده شده است و امیدوارم تا شنبه بتوانیم این قرارداد را نهایی کنیم و آغاز به چیدمان و طراحی این موزه کنیم.

قرارداد با شرکت های عظیم نقطه عطفی برای استقلال است

سعادتمند توضیح داد:اگر چه ما در شرایط مالی خوبی قرار نداریم اما با کوشش دوستانم در بخش معاونت مالی و دیگر دوستان باشگاه، توانستیم جلسات بسیار خوبی با مدیران اول شرکت های عظیم مالی کشور داشتیم که پیش نویس قرارداد در این چند مذاکره آماده شده است و این قراردادها می تواند یاری بسیار شایانی به استقلال کند که ما درآمد آن را در بخش های مختلف به ویژه در رده های پایه و توسعه های زیرساخت خود هزینه خواهیم کرد. فکر می کنم این قراردادها نقطه عطفی برای آینده استقلال باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم با نظارت دستگاه های نظارتی و حمایت طرفداران این قرارداد ها بتواند یاری بسیار عظیمی برای تامین منابع باشگاه استقلال کند. رونمایی از این قراردادها به زودی صورت میگیرد و می تواند برای باشگاه مثمر ثمر باشد.

اگرچه 2-3 بار به دادسرا احضار شدم ولی مشکل کارگزار قبلی در حال حل شدن است

بحث دیگر برای ترمیم و تقویت هیات مدیره آقایان زبده و عبدیان به ما اضافه شدند. از زحمات منزوی هم تشکر می کنم. برنامه های هیات مدیره به سمت کارهای مالی بیشتر رفته و روز گذشته همقسم شدیم مسائل باشگاه را حل کنیم.یکی از موارد دیگر که دغدغه باشگاه بود موضوع کارگزار قبلی و جدید بود که خوشبختانه با جلسات متعددی که داشتیم قرارداد در شرف اقاله نهایی است. خلیل زاده هم در این بخش زحمت کشید و قرار است صورتجلسه نهایی را در خصوص اقاله قرارداد تقدیم به دادسرا کنیم تا کارگزار جدید روی پرداخت ها با فراغ بال کار کند.اگر چه در یک ماه گذشته 2-3 بار به دادسرا احضار شدیم ولی برای پیروزیت استقلال هر کاری انجام می دهیم و خوشحالم برای پیروزیت استقلال و هدفمان هر کاری می کنم.

می خواستیم از اپلیکیشن باشگاه رونمایی کنیم اما کرونا اجازه نداد

سعادتمند ادامه داد: بنا داشتیم امروز اپلیکیشن باشگاه را افتتاح کنیم و از آن با حضور همه ورزشکاران، خانواده هایشان، رسانه ها و... رونمایی کنیم و حتی مذاکرات متعددی برای پخش مراسم انجام دادیم اما ویروس کرونا و همچنین درگیری بازیکنان استقلال بابت این ویروس مجبور هستیم این رونمایی را به صورت آنلاین انجام بدهیم. این اپلیکیشن می تواند خیلی به باشگاه یاری کند و طرفدار می تواند از قابلیت این اپلیکیشن استفاده کند.

استخر مجموعه انقلاب تا پاییز در اختیار استقلال است

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به امکاناتی که برای استقلال در نظر گرفته است عنوان نمود: بر اساس مذاکراتی که با هلدینگ مجموعه انقلاب داشتیم استخر چهارفصل این مجموعه را تا انتها پاییز در اختیار گرفتیم. امیدوارم هر چه سریعتر تمرینات آغاز گردد تا چمن، سالن بدنسازی و ... در اختیار بازیکنان قرار بگیرد.اگر چه همه این امکانات رایگان است اما هیچکدام از این فضاها برای خود ما نیست. امیدوارم با یاری شما طرفداران فضایی را تامین کنیم که به خود مجموعه استقلال تعلق داشته باشد.

در خصوص بویان و شفر خطری ما را تهدید نمی نماید

وی در خصوص پرونده شفر و بویان عنوان نمود: برای بویان هر 3 فرصتی که به ما داده شد گذشته است و قسمت اعظم مطالبات وی به وسیله فیفا پرداخت می گردد، خطری هم ما را تهدید نمی نماید، حتی اگر جرایمی در نظر گرفته گردد به محض پرداخت پول مشکل حل خواهد شد. در خصوص شفر هم دفاعیات خود را ارسال کردیم. روز گذشته هم جلسه کمیته انضباطی فیفا تشکیل شده و ما منتظر آرای فیفا هستیم اگر چه در هر 2 پرونده رقم سنگینی را باید پرداخت کنیم.

دلیلی ندارد بخواهیم تمارض کنیم، استقلالی شرف دارد

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اتفاقاتی که در این 2-3 روز افتاده برای ما قابل هضم نیست چون استقلالی دروغ نمی گوید و شرف دارد. در قاره کهن استقلالی افتخار دارد و باشگاه استقلال جزو پرافتخارترین ها است. دلیلی ندارد ما بخواهیم تمارضی داشته باشیم و این تمارض از استقلال طی 75 سال گذشته دیده نشده، بنابرین دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند. ما مردانه همواره آماده مسابقه بوده و هستیم و تمام کوششمان برای کسب ستاره سوم در آینده نزدیک است. مهمتر از همه چیز سلامتی بازیکنان ما و تیم های دیگر است. برای خانواده ورزشکارانمان آرزوی سلامتی می کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 517

به "مدیرعامل استقلال: دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند، اهل تمارض نیستیم، به خاطر استقلال چند بار به دادسرا رفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل استقلال: دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند، اهل تمارض نیستیم، به خاطر استقلال چند بار به دادسرا رفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید