زوج فرهنگی خانه خود را به کلاس درس تبدیل کردند

به گزارش مجله فازنما، تهران (پانا) - معاون آموزگار مدرسه چندپایه شهید خزائی موغان شهرستان فریدن به همراه همسر فرهنگی خود، خانه خود را به کلاس درس دانش آموزان روستای موغان تبدیل کردند.

زوج فرهنگی خانه خود را به کلاس درس تبدیل کردند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، مظفر قاسمی معاون آموزگار مدرسه چندپایه شهید خزائی موغان شهرستان فریدن که به همراه همسر فرهنگی خود افسانه خزائی با بروز جلوه هایی از ایثار معلمی خانه خود را به کلاس درس دانش آموزان روستا موغان تبدیل کردند.

مظفر قاسمی معاون آموزگار فریدنی باسابقه 29سال تدریس در دوره ابتدایی، به همراه همسر خود افسانه خزائی از معلمان آکادمی شهید خزائی موغان هستند که 24دانش آموز دارند. اما شیوع ویروس کرونا و عدم تمکن اقتصادی دانش آموزان در تهیه گوشی و تبلت، ضعیف بودن اینترنت و عدم وجود خط تلفن ثابت در این روستا این دو فرهنگی جهادگر را برآن داشت تا بار دیگر جلوه های ایثار معلمی را به عرصه نمایش بگذارند و محل زندگی خود را به کلاس درس تبدیل نمایند.

این دو معلم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی دانش آموزان را در ساعت غیر از ساعت آموزشی رسمی به خانه خود آورده و خانه را به کلاس درسی برای دانش آموزان داوطلب به ویژه دانش آموزان پایه اول ابتدایی تبدیل نموده اند.

مظفر قاسمی دراین باره گفت: معلمی فقط سرکلاس بودن، تدریس، آموزش کتاب ها و محتوای درسی نیست، معلم در هر مکان و زمان برای پیشرفت دانش آموزان خود فداکاری و خدمت می نماید و احساس مسئولیت ما نسبت به دانش آموزان و عدم تکمن اقتصادی برخی از دانش آموزان باعث شد، به صورت ویژه با دانش آموزان کارکنیم.

معاون آموزگار آکادمی شهید خزائی موغان در مورد احساس خود در انجام این اقدام، گفت: احساس خوشحالی، آرامش دانش آموزان، استقبال، رضایت و همراهی بسیار زیاد خانواده های برای من لذت بخش بود و اگر بازهم در این شرایط قرار بگیرم با جدیت بیشتر این کار را انجام می دهم.

وی اضافه کرد: تنها انتظاری و درخواستی که از دانش آموزان دارم، پیشرفت و کوشش برای خلق، آینده روشن برای خودشان، خانواده شان و کشور عزیزمان است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 932

به "زوج فرهنگی خانه خود را به کلاس درس تبدیل کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج فرهنگی خانه خود را به کلاس درس تبدیل کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید