انگیزه های ترامپ برای انکار نتایج انتخابات از نظر مایکل کوهن

به گزارش مجله فازنما، وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ اظهار کرد که انگیزه های این رئیس سابقش در تداوم به چالش کشیدن انتخابات برآمده از غرور و پولش است.

انگیزه های ترامپ برای انکار نتایج انتخابات از نظر مایکل کوهن

به نقل از ایندیپندنت، مایکل کوهن، وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ در مصاحبه ای با ونیتی فیر گفت: او می داند که در انتخابات شکست خورده است. او این را می داند. اما مساله این است که او غروری دارد که به طرزی باورنکردنی شکننده است و این غرور شکننده او به او اجازه نخواهد داد که تصدیق کند یک بازنده است و در انتخابات به جو بایدن باخته است.

وی اضافه نمود: این مثل قالب کردن یک جنس کم ارزش به مشتری است. وقتی که شما شغلی را به سرانجام می رسانید همواره به این فکر می کنید که چطور دوباره خودتان را بازآفرینی کنید. این کاری است که دونالد ترامپ اکنون دارد انجام می دهد.

کوهن درخصوص اینکه دونالد ترامپ در آینده ممکن است چه کار کند، گفت که معتقد است زندگی او پس از ریاست جمهوری آن طور که پیش بینی شده شامل ورود به دنیای رسانه ها خواهد بود.

کوهن اظهار کرد: او می داند که حماسه بعدی داستان او واقعا قرار است مبتنی بر یک شبکه خبری ترامپ باشد. به همین دلیل است که او هر روز با فاکس نیوز می جنگد.

وی اضافه نمود: او به دنبال دزدیدن پایگاه حامیان آنها است. زیر او می داند از 90 میلیون دنبال کننده ای که در رسانه های اجتماعی دارد 20 میلیون حامی سرسخت ترامپ هستند.

کوهن اعلام کرد، این حامیان پول پرداخت خواهند کرد و اینگونه ترامپ سبک زندگی خود را تامین خواهد نمود.

او گفت: او از آنها تنها می خواهد ماهی 4.99 دلار بدهند و شما برای آن 4.99 دلار در ماه مجبور به شنیدن تمامی مزخرفات و دسیسه های راست افراطی که دونالد ترامپ می تواند تخیل کند، هستید. این چیزی است که او قرار است به شما بفروشد. این معادل 100 میلیون دلار در ماه و 1.2 میلیارد دلار در سال است. این قرار است پول سوخت هواپیمای بوئینگ 757 او را بدهد.

کوهن درباره مساله صدور فرمانهای عفو از سوی ترامپ برای بعضی اطرافیانش قبل از ترک ریاست جمهوری گفت، اولین چیزی که به ذهن ترامپ می رسد این است که چه نفعی در این کار برای او بوده و اینکه آیا آن شخص ممکن است در آینده به او آسیب وارد کند یا خیر. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 805

به "انگیزه های ترامپ برای انکار نتایج انتخابات از نظر مایکل کوهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگیزه های ترامپ برای انکار نتایج انتخابات از نظر مایکل کوهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید