کشتی گیران مدعی به خوبی در لیگ برتر تقسیم شده اند

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران، علیرضا رضایی در مورد برگزاری لیگ برتر کشتی آزاد کشتی گفت: لیگ نسبت به سال گذشته شرایط بسیار بهتری دارد، چون تنها ورزش سالنی بود که سال گذشته مجوز گرفت و مسابقات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت متمرکز برگزار گردید.

کشتی گیران مدعی به خوبی در لیگ برتر تقسیم شده اند

وی اضافه کرد: سال جاری که تیم ها بیشتر شده، فدراسیون و سازمان لیگ توانسته این مسابقات را از حالت متمرکز درآورده و شرایط بهتری نسبت به سال گذشته داشته ایم.

دارنده مدال نقره المپیک توضیح داد: قدرت تیم ها در گروه ها تقسیم شده، چهار تیم قدرتمند که همه آنها مدعی هستند می توانند به جذابیت لیگ یاری نمایند.

وی اضافه کرد: دور رفت مسابقات ما در گروه الف در شهر مشهد برگزار گردید و گروهمان متشکل از تیم های امید لرستان و آموزشگاه نادری خادم خراسان بود. آنها تیم های جوانی هستند و قابل احترام، تیم ما هم تیم خوبی است که از کشتی گیران صاحب نام و یکدست تشکیل شده است. همه بچه های تیم من خوب بودند و شرایطشان روز به روز بهتر می گردد و هر روز تمرینات خود را با برنامه انجام می دهیم.

دارنده مدال برنز سنگین وزن دنیا گفت: وقتی که مسابقات از شکل متمرکز در بیاید شکل لیگ را به خود می گیرد و به صورت رفت و برگشت برگزار می گردد. این مورد می تواند، بیشتر از سال گذشته به پیشرفت کشتی یاری کند، جذابیت لیگ هم به علت پخش شدن کشتی گیران در تیم های مختلف بسیار بالا رفته است.

وی گفت: ما از امروز اردوی خود را آغاز می کنیم و تا روز مسابقه در اردو هستیم تا بتوانیم در دور برگشت هم بسیار خوب ظاهر شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1290

به "کشتی گیران مدعی به خوبی در لیگ برتر تقسیم شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی گیران مدعی به خوبی در لیگ برتر تقسیم شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید