دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه می ماند؟

به گزارش مجله فازنما، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد که مهلت دوره آموزش خدمت سربازی همچنان یک ماه است و این فرایند حداقل تا مهرماه به همین شکل خواهد بود.

دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه می ماند؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، امیر غلامرضا رحیمی پور در مصاحبه با ایسنا درباره مهلت دوران آموزشی سربازان در دوران شیوع کرونا، اظهارکرد: با شیوع کرونا در کشور ستادکل نیروهای مسلح تصمیم به کاهش مدت دوره آموزشی سربازان گرفت و به همین دلیل به تمامی یگان ها و مراکز آموزشی اعلام شد که مدت دوره آموزشی سربازان به یک ماه کاهش بیابد. علاوه بر آن دستورالعمل های بهداشتی و ویژه برای حفظ سلامت سربازان نیز تهیه و ابلاغ شد که با جدیت در حال اجراست.

وی در خصوص اینکه مدت آموزشی سربازی برای بعضی از سربازان بیشتر از یک ماه بوده است، گفت: این موضوع ممکن است درموارد اندکی به دلیل تعطیلات یا تأخیری چند روزه باشد که در حال آنالیز آن هستیم و به شکل کلی چنین چیزی نیست.

وی درباره اینکه این فرایند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اضافه نمود: در حال حاضر تصمیم بر این است که این فرایند تا مهرماه ادامه داشته باشد و پس از آن با توجه به شرایط در خصوص ادامه این فرایند تصمیم گیری خواهد شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تاکید نمود که این کاهش مدت دوره آموزشی سربازی به معنای کسر خدمت نبوده و طول مدت خدمت سربازی تغییر نکرده است.

رحیمی پور اظهارکرد: علاوه بر این مورد، پروتکل های بهداشتی نیز به جد در محیط های آموزشی و پادگان ها اجرا و رعایت می گردد. شرایط سلامتی سربازان رصد شده و محیط های حضور آنان نیز ضدعفونی می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 515

به "دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه می ماند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره آموزش سربازی تا چه زمانی یک ماهه می ماند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید