جزئیات اعطای وام بدون ضامن از امروز

به گزارش مجله فازنما، موضوع اعطای وام های بدون ضامن و کاهش سختگیری بانک ها در ارائه وام در جلسه رئیس جمهور با مدیران بانکی مطرح شد. در نشست رئیس جمهور با مدیران عامل بانک ها مصوب شد تا پرداخت تسهیلات خرد به مردم با اعتبارسنجی جایگزین اخذ وثیقه شود.

جزئیات اعطای وام بدون ضامن از امروز

به گزارش خبرنگاران، علی بهادری جهرمی - سخنگوی دولت نیز از تغییر نوع وثیقه برای وام های زیر 100 میلیون تومان خبر داد و گفت: در پی این تغییر، کسی که کارمند یا حقوق بگیر ثابت دولت است می تواند حقوق خود را وثیقه و اعتبار وامش کند.

بعد از گذشت چند روز، ابلاغیه اعطای وام های خرد بدون ضامن برای حقوق بگیران و مستمری بگیران نهایی شد. وزیر اقتصاد در توئیتی نوشت:

حسینی، معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد در تشریح جزئیات و نحوه دریافت این وام می گوید: در مرحله اول، شاغلان، بازنشستگان و مستمری بگیران دستگاه های اجرایی و شاغلان و بازنشستگان نهاد های عمومی غیردولتی مشمول دریافت تسهیلات بدون ضامن هستند.

دریافت تسهیلات تا 50 میلیون تومان بدون ضامن و فقط با نامه کسر از حقوق امکان پذیر است. برای تسهیلات بین 50 تا 100 میلیون تومان نیز افراد می توانند مجددا بدون ضامن و تنها با نامه کسر از حقوق خود به همراه یک سفته یا چک به بانک ها مراجعه کند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1424

به "جزئیات اعطای وام بدون ضامن از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اعطای وام بدون ضامن از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید