ثبت انجمن بلاکچین و رمزارز در اتاق ایران پیگیری می گردد

به گزارش مجله فازنما، اتاق ایران به دنبال قانونمند شدن فعالیت فعالان صنعت بلاک چین در ایران است؛ در همین رابطه محمدرضا طلایی رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران در گفت وگو با پایگاه خبری اتاق ایران گفت: به منظور همگرایی و قانونمند شدن فعالیت فعالان صنعت بلاکچین و رمز ارز، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران و معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران کوشش می نمایند تا انجمن بلاکچین و رمز ارز در اتاق ایران تشکیل گردد. برای همین مقرر شده که نسبت به تشکیل این انجمن تخصصی اقدام گردد.

ثبت انجمن بلاکچین و رمزارز در اتاق ایران پیگیری می گردد

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

طلایی گفت: درخواست تأسیس و ثبت انجمن بلاکچین و رمزارز ایران، براساس مصوبه دهم اسفندماه 1398 هیأت محترم نظارت راهبردی تشکل ها و در اجرای بند (ک) ماده (5) قانون اتاق ایران و ماده (5) قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و ضوابط فعالیت های تشکلی اتاق ایران انجام خواهد شد.

به گفته طلایی تأسیس و ثبت انجمن بلاکچین و رمزارز ایران در اتاق ایران، مشروط به این است که ضوابط و اساسنامه مورد تأیید اتاق ایران در این زمینه پذیرفته و رعایت گردد.

رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران تاکید نمود: فعالیت انجمن موصوف درباره مسائل ملی و کلان، می بایست با تشکل بالادستی ذیربط به تشخیص اتاق ایران، هماهنگ باشد. در واقع فعالان این صنعت می توانند طبق ضوابط و اساس نامه مورد تایید برای تاسیس این مجموعه، با اتاق ایران همکاری نمایند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1060

به "ثبت انجمن بلاکچین و رمزارز در اتاق ایران پیگیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت انجمن بلاکچین و رمزارز در اتاق ایران پیگیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید