تذکر یک نماینده مجلس به حاجی میرزایی درباره لایحه رتبه بندی معلمان

به گزارش مجله فازنما، یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت به تأخیر دولت در ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس، به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

تذکر یک نماینده مجلس به حاجی میرزایی درباره لایحه رتبه بندی معلمان

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سید کریم حسینی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در قانون برنامه ششم توسعه و نیز قانون بودجه سال جاری بر رتبه بندی معلمان تأکید شده است، اظهار کرد: نمی دانیم چه موانعی وجود دارد که دولت در ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس تأخیر نموده است.

وی ادامه داد: امروز شرایط در آموزش و پرورش به گونه ای است که به عنوان مثال شخصی که 2 سال در این وزارتخانه سابقه کار دارد، هیچ تفاوتی با شخصی که 25 سال سابقه کار معلمی دارد، ندارد و همه دارای حقوق یکسان هستند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه باید شرایطی فراهم گردد تا شأن و حقوق تمامی فرهنگیان حفظ گردد، گفت: رتبه بندی معلمان موجب می گردد تا حق هیچ کس تضییع نگردد و همه از مزایا به طور عالانه بهره مند شوند.

حسینی افزود: دو سال است که دولت در ارائه لایحه رتبه بندی معلمان تعلل نموده است و بارها نیز به آقای حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در این باره تذکر داده ایم، اما توجهی نمی گردد.

وی با اشاره به قول وزیر آموزش وپرورش برای ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس، پیش از آنالیز لایحه بودجه سال آینده افزود: اگر این لایحه طبق وعده آقای حاجی میرزایی به مجلس ارسال گردد، در کمترین زمان آن را آنالیز و تصویب می کنیم تا خبر خوشی برای معلمان باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن تذکر به وزیر آموزش و پرورش برای تأخیر در ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس اعلام کرد: آقای حاجی میرزایی باید نسبت به این موضوع جوابگو باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 705

به "تذکر یک نماینده مجلس به حاجی میرزایی درباره لایحه رتبه بندی معلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر یک نماینده مجلس به حاجی میرزایی درباره لایحه رتبه بندی معلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید