همه چیز را علیه پرسپولیس طراحی نموده بودند، دلیل توقف سرخپوشان

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک امروز پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: ابتدا از استقبال گرم طرفداران خوب پرسپولیس در مشهد تشکر می کنم.

همه چیز را علیه پرسپولیس طراحی نموده بودند، دلیل توقف سرخپوشان

جهت دریافت مشاوره خدمات طراح کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی با نماینده مشهد در لیگ برتر اضافه نمود: بازی زیبایی بود. نیمه اول یکطرفه به سود ما بود. چند موقعیت گلزنی خوب داشتیم تا به گل برسیم اما روی غافلگیری گل خوردیم. برای خودم سوال است که چرا از روی یک اوت دستی گل خوردیم. البته آن اوت هم به اشتباه برای حریف گرفته شد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هم هرچه موقعیت داشتیم تنها به یک گل رسیدیم. از آن روزها بود که قرار نبود به گل برسیم. دلیل اصلی آن هم چمن بلند استادیوم امام رضا (ع) بود.

او با انتقاد از شرایط چمن محل برگزاری بازی توضیح داد: بلند بودن چمن واقعاً برایم عجیب بود. بازیکنان خوب و فنی در هر دو تیم بودند. استادیوم هم بسیار زیبا است اما چمن بازی خیلی بلند بود. برای کسانی که این کار را کردند متاسفم. دو سال در مشهد مربیگری کردم و هرگز چنین چمن بلندی را ندیده بودم.

یحیی در پاسخ به اینکه فکر می کنید عمدی در کار بوده است گفت: فکر می کنم از قبل طراحی شده بود و برای آنهایی که چنین کاری را انجام دادند واقعاً متاسفم. برای ناظر بازی هم متاسفم چون می داند باید قبل از بازی در زمین حاضر گردد و هیچ اقدامی در این راستا نشد. فکر می کنم صد درصد از قبل طراحی شده بود.

سرمربی پرسپولیس درباره تغییرات پدیده که سابقه مربیگری اش را دارد تاکید نمود: از زمانی که من بودم تغییرات زیادی در بازیکنان و مدیریت خود داشته است. پدیده احتیاج به آرامش دارد. آقای حمیداوی هم برای این تیم زحمت کشیده بود. خودم فکر می کردم با آرامش همه چیز حل گردد و مسئله ای برای این تیم رقم نخورد. به هر حال من خاطرات خوشی از این تیم دارم و همواره برای پدیده آرزوی موفقیت می کنم.

یحیی درباره اینکه آیا موقع بدی از پدیده نرفت پاسخی نداد و گفت: رفتن من با توافق طرفین بود. فکر می کنم هنوز دو قسط از چک مربوط به حضورم در پرسپولیس باقی مانده است.

او درباره خریدهای پرسپولیس تاکید نمود: تیم هایی که به لیگ قهرمانان آسیا می آیند با امکانات خیلی خوب وارد این مسابقات می شوند اما به هر حال به خاطر مسائل مالی که باشگاه های ایرانی درگیر شده اند مانع از حضور خارجی ها شد. فکر می کنم این موضوع روی کیفیت تیم های ایرانی بخصوص باشگاه های عربی که هزینه می نمایند تاثیر بگذارد اما بازیکنان ما نشان دادند غیرت ایرانی می تواند بر پول غلبه کند اما همواره ممکن است این اتفاق نیفتد.

یحیی درباره بازگشت عیسی ال کثیر و حضور کوتاه مدت خود در این بازی یادآور شد: حواس ما به او هست. زحماتی که او برای پرسپولیس کشید را فراموش نمی کنیم. او با پای شکسته چند بازی در آسیا حضور داشت. عیسی را رفته رفته آماده بازی کردن می کنیم چون مدتی در کنار ما حضور نداشت.

وی درباره غیبت فرشاد فرجی اضافه نمود: او مشکوک به کروناست و شرایط او در روزهای آینده تعیین می گردد.

سرمربی سرخپوشان درباره مشکل گلزنی تیمش و عدم موفقیت مهدی عبدی در باز کردن دروازه خالی پدیده گفت: بعد از اینکه لیگ تعطیل شد تیم ها از شرایط مسابقه دور شدند. فکر می کنم شرایط امروز دو دلیل اصلی دارد / یکی از آنها دوری از مسابقات وی دیگری چمن استادیوم که عجیب بود.

یحیی درباره عدم استفاده از بازیکنان ملی پوش پرسپولیس گفت: احمد نورالله و وحید امیری نود دقیقه بازی کردند و کمی خسته بودند. فشار زیادی در سال گذشته روی این بازیکنان آمده است. ما از خرداد ماه پارسال بدون استراحت بازی داشتیم. برنامه ریزی ما خیلی سنگین بوده است. سعی می کنیم تقسیم انرژی کنیم و بتوانیم از تمام آنها به خوبی استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 942

به "همه چیز را علیه پرسپولیس طراحی نموده بودند، دلیل توقف سرخپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز را علیه پرسپولیس طراحی نموده بودند، دلیل توقف سرخپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید