منیتوبا برای کارگران ماهر و فارغ التحصیلان خارجی دعوتنامه صادر کرد

به گزارش مجله فازنما، استان منیتوبا جدیدترین پذیرش Expression of Interest خود را در تاریخ 23 می برگزار نموده و طی آن برای 196 متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرد تا آنها بتوانند برای انتخلب شدن از طرف این استان و در نهایت اقامت دائم تقاضای خود را ارائه نمایند. از مجموع 196 توصیه نامه برای تقاضا 119 عدد برای متقاضیانی صادر شد که در دسته Skilled Workers in Manitoba Stream قرار داشتند، 60 عدد برای متقاضیان Skilled Workers Overseas و 17 توصیه نامه برای تقاضا هم برای دانشجویان خارجی که از موسسات آموزش عالی و دانشگاه های منیتوبا فارغ التحصیل شده اند به وسیله International Education Stream صادر شد.

منیتوبا برای کارگران ماهر و فارغ التحصیلان خارجی دعوتنامه صادر کرد

بدین ترتیب، مجموع دعوتنامه های صادره تا اینجای سال 2019 به 4320 می رسد. لازم به ذکر است برنامه مهاجرت استانی منیتوبا به این استان اجازه می دهد تا متقاضیان مهاجرتی را که دارای مهارت های مورد احتیاج کارفرمایان هستند و می توانند به سرعت در این استان خود را جا بیندازند و از لحاظ مالی خود را تامین نمایند انتخاب کند.

برنامه مهاجرت استانی منیتوبا یکی از فعال ترین و پیروز ترین برنامه های مهاجرت استانی کاناداست که از سال 1998 که از آن رونمایی شده تا کنون به 130 هزار نفر یاری نموده است در منیتوبا زندگی تازه خود را آغاز نمایند.

دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری

استان منیتوبا در پذیرش 23 می، 27 LAA یا توصیه نامه برای تقاضا را برای آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که دارای کد راستی آرمایی شغل هستند و در یکی از مشاغل مورد احتیاج منیتوبا دارای سابقه کار هستند صادر نمود. سیستم اکسپرس انتری فدرال صف انتظار متقاضیان را برای سه جهت مهاجرت کاری کانادا مدیریت می نماید: Federal Skilled Worker Class، Federal Skilled Trades Class و Canadian Experience Class.

آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می نمایند. جهت مهاجرتی کارگر ماهر در منیتوبا - Skilled Workers in Manitoba Stream - در برابر کارگران ماهر خارجی موقتی و واجد شرایط و فارغ التحصیلان خارجی که در حال حاضر در منیتوبا کار می نمایند و از طرف کارفرمای منیتوبایی پیشنهاد کار دائم تمام وقت دریاقت نموده اند باز است.

این جهت مهاجرتی به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اجازه می دهد متقاضیان واجد شرایط مهاجرت را که خارج از کانادا زندگی می نمایند ولی در منیتوبا دارای قوم و خویش و دوست و آشنا هستند و قبلا در این استان کار و تحصیل نموده اند و یا به موجب یکی از برنامه های استخدام استراتژیک برنامه مهاجرت استانی منیتوبا دعوتنامه دریافت نموده اند انتخاب کند.

تمام 60 متقاضی Skilled Workers Overseas که در پذیرش 23 می دعوتنامه دریافت کردند مستقیما به وسیله یکی از برنامه های استخدام استراتژیک - Strategic Recruitment Initiative - دعوت شده بودند.

گام نخست : ابراز تمایل

تکمیل فرم ابراز تمایل یا Expression of Interest اولین گامی است که بیشتر متقاضیان کاری ماهر که می خواهند به منیتوبا مهاجرت نمایند باید بر دارند. متقاضیان در این مرحله می بایست در خصوص تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسه و قوم و خویش های خود در منیتوبا و سایر جزییات اطلاعاتی ارائه نمایند و بر حسب پاسخشان امتیازدهی می شوند. برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی از طریف منیتوبا دعوتنامه صادر می گردد.

حداقل امتیاز مورد احتیاج برای دریافت توصیه نامه یا LAA در پذیرش 23 می به ترتیب زیر بود:

  • Skilled Workers in Manitoba: 548
  • Skilled Workers Overseas: 506

سال پیش برنامه مهاجرت استانی منیتوبا 5207 دعوتنامه صادر کرد که 98 درصد آن دعوتنامه ها برای متقاضیان در جهتهای مهاجرتی Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas صادر شدند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1183

به "منیتوبا برای کارگران ماهر و فارغ التحصیلان خارجی دعوتنامه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منیتوبا برای کارگران ماهر و فارغ التحصیلان خارجی دعوتنامه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید