سیدجلال: آمدم باشگاه تا حرف طرفداران را بزنم

به گزارش مجله فازنما، سیدجلال حسینی پس از جلسه با مهدی رسول پناه در ساختمان باشگاه پرسپولیس گفت: صحبت خاصی که نمی توان کرد، چون واقعاً مسائل آنقدر زیاد است و ما هرچقدر سکوت می کنیم، متأسفانه بعضی افراد می خواهند گاهی اوقات از آب گل آلود ماهی بگیرند. مسائل زیادی وجود دارد؛ مسائلی که از قبل بوده و الان فشار آن چند برابر شده است. بچه ها کوشش خود را کردند و می نمایند، اما شرایط کمی در این شرایط سخت تر می گردد. امیدوارم بتوانیم روز به روز به خبرهای خوب برسیم.

سیدجلال: آمدم باشگاه تا حرف طرفداران را بزنم

وی درباره غیبت بازیکنان در تمرین گفت: اصلاً بحث غیبت و این مسائل نیست. بازیکنان می گویند نگاهی که به دیگران می گردد، به ما هم بگردد. طرفداران از ما می خواهند که کاری انجام بدهیم، ولی واقعاً می توانیم چه کار کنیم؟ یا باید سکوت کنیم که طرفداران خودشان از اول فصل با همه از جمله کمیته انضباطی، فدراسیون و همه نابرابری ها می جنگند. آنها الان هم از ما انتظار دارند و باید الان در کنارشان باشیم. این شرایطی که وجود دارد، از قبل بوده است.

کاپیتان پرسپولیس درباره نگرانی طرفداران بابت مذاکره و جدایی برخی بازیکنان عنوان نمود: من امروز به باشگاه آمدم تا نگرانی طرفداران را بگویم. یک شرایطی به وجود آمده که به همه فشار وارد می گردد و از همه مهمتر نیز طرفداران هستند. سال گذشته و در همین مکان، طرفداران گریه می کردند و مسائل برانکو وجود داشت. دوباره ما همین مسائل را در ابتدای فصل داریم. تیم برای دومین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته است. یکسری مسائل حل شده، ولی خیلی از مسائل حل نمی گردد؛ مسائلی هم نیست که الان به وجود آمده باشند. روزی که برانکو رفت و اتفاقاً خیلی هم زحمت کشید و پُرافتخار بود، پولش را ندادند. الان این پول چند برابر شده و البته حق برانکو باید داده گردد. ما برخی وقت ها سکوت می کنیم و طرفداران از ما می خواهند که صحبت کنیم.

حسینی درباره قول یا وعده مدیریت باشگاه گفت: ما جزو چهار تیم برتر آسیا رفتیم و سپس به فینال صعود کردیم که این برای دومین بار شد. بابت همین مسئله نیز درآمدزایی هایی که بازیکنان کردند، کم نبوده و خیلی هم زیاد بوده است. طرفداران با همه چیز جنگیدند و همواره در کنار ما هستند. ما کار زیادی نمی توانیم انجام بدهیم. اینکه بخواهیم برخی اوقات حرف بزنیم، شاید برخی افراد بخواهند که از آب گل آلود ماهی بگیرند و ما را رو در رو قرار بدهند، اما اینگونه نیست. ما تمرین می کنیم و این وظیفه مان است.

وی در واکنش به اینکه همواره گفته می گردد باید یا پول بازیکنان پرداخت گردد یا پول برانکو، توضیح داد: زمانی همواره بحث مانوئل ژوزه بود که شش سال طول کشید تا پول او پرداخت گردد. بحث برانکو اما فرق می نماید. اینکه بگوییم یا پول برانکو یا پول بازیکنان، فشار زیادی روی بچه ها ایجاد می نمایند.

کاپیتان پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان کار سختی پیش رو دارند، اعلام کرد: ما باید در سوپرجام، فینال لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر، جام حذفی و فصل آینده مسابقات آسیایی به میدان برویم و بازی ها خیلی فشرده است. درباره سایر مسائل هم نمی توانیم صحبت کنیم. می توانیم اعتراض کنیم، اما کاری پیش نمی رود. اگر سکوت کنیم یک اتفاق می افتد، اگر هم سکوت نکنیم اتفاق دیگری رخ می دهد.

حسینی درباره سایر مسائل تیم پرسپولیس از جمله ممانعت پیروانی از ورود محمد انصاری بیان نمود: نمی توان واضح درباره مسائل زیادی صحبت کرد و خیلی چیز ها از دست من خارج است. تا جایی که بتوانم، تمام تلاشم را برای حل مسائل می کنم و برخی از مسائل را می توان با تماسی که با سرمربی یا مدیریت می گیریم، رفع کنیم. با این حال مسائل خیلی زیاد است.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 663

به "سیدجلال: آمدم باشگاه تا حرف طرفداران را بزنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال: آمدم باشگاه تا حرف طرفداران را بزنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید