جشنواره حامی سرمد برای بیمه های آتش سوزی تا سقف 85 درصد تخفیف

به گزارش مجله فازنما، جشنواره حامی سرمد، با ارائه تخفیف 85 درصدی بر روی پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی شروع شد.

جشنواره حامی سرمد برای بیمه های آتش سوزی تا سقف 85 درصد تخفیف

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، جشنواره حامی سرمد با ارائه تخفیف های ویژه بیمه های آتش سوزی از اول تا 31 شهریور 1401 برگزار می گردد.

در این جشنواره، بیمه های آتش سوزی با اعمال تخفیف تا سقف 20 درصد در پوشش اصلی آتش سوزی و تا 85 درصد در پوشش های اضافی مانند زلزله، سیل، سرقت، نوسانات برق و طوفان به بیمه گذاران ارائه می گردد.

پوشش هزینه های پزشکی، نقص عضو و فوت نیز به عنوان پوشش های اضافی، در جشنواره حامی سرمد در اختیار بیمه گذاران قرار می گیرد.

این جشنواره از اول تا 31 شهریور ماه، برای مجتمع های مسکونی (حداقل 8 واحد)، شرکت های خدمات ارزی و صرافی، آرایشگاه های مردانه، سوپرمارکت ها، داروخانه ها، مطب پزشکان، بنگاه های معاملات ملکی، فروشگاه های مواد پروتئینی، ساختمان های اداری، رستوران ها، آکادمی ها، دانشگاه ها، مدارس و تعمیرگاه ها ارائه می گردد و هم وطنان می توانند با مراجعه به شعب و کنندگان بیمه سرمد در سراسر کشور از این تخفیف ها ویژه استفاده کنند.

بیمه گذاران و مشتریان می توانند با مراجعه به آدرس https://webapp.sarmadins.ir/agents به نزدیکترین شعبه و یا کنندگی بیمه سرمد دسترسی داشته باشند و یا با هر یک از کنندگان این شرکت، برای صدور این بیمه نامه ها تماس حاصل کنند.

بیمه سرمد از سال 1392 با پشتوانه بانک صادرات ایران، فعالیت بیمه ای خود را شروع نموده و تا امروز سهم خود را از بازار بیمه کشور به بیش از 1.5 درصد رسانده است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 شهریور 1401 بروزرسانی: 4 شهریور 1401 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1528

به "جشنواره حامی سرمد برای بیمه های آتش سوزی تا سقف 85 درصد تخفیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره حامی سرمد برای بیمه های آتش سوزی تا سقف 85 درصد تخفیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید