تاکید مدیرکل سابق سازمان بهداشت جهانی بر همکاری بین المللی با چین

به گزارش مجله فازنما، مدیرکل سابق سازمان بهداشت جهانی بر همکاری های بین المللی با چین در مبارزه با ویروس کرونا تاکید نمود.

تاکید مدیرکل سابق سازمان بهداشت جهانی بر همکاری بین المللی با چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، مارگارت چان فونگ فو چون مدیرکل پیشین سازمان بهداشت دنیای 13 بهمن در مصاحبه با رادیو و تلویزیون مرکزی چین گفت: چین در مبارزه با کروناویروس جدید، مسوولیت بین المللی بر عهده داشته و در این باره به طور شفاف و به موقع اطلاع رسانی نموده و در مبارزه دنیای علیه کروناویروس جدید سهم خود را ادا نموده است.

مارگارت چان گفت که در مرحله کنونی، ویروس جدید به سرعت گسترش می یابد، اما بسیاری جزییات در خصوص ویروس احتیاج به تحقیقات بیشتر دارد. وی همچنین گفت، کوشش های دولت چین در مبارزه با کروناویروس جدید مورد ستایش دنیایان است.

وی اضافه نمود: جامعه دنیای متفقا بر این نظر هستند که چین به طور شفاف و به موقع شرایط بیماری را به سازمان بهداشت دنیای گزارش می دهد. در این جا می خواهم به دانشمندان چینی ادای احترام کنم، زیرا آن ها به سرعت توالی ژنتیکی ویروس را تایید نموده و دانسته های خود را با سازمان بهداشت دنیای به اشتراک می گذارند. این اقدام به کشورهای سراسر دنیا در مقابله با کروناویروس جدید یاری نموده است. چین در این باره مسئولیت بین المللی بر عهده دارد.

چان گفت که همکاری های بین المللی نیز باید در مقابله با کروناویروس جدید نقش مهمی داشته باشد و دانشمندان کشورهای مختلف با هم همکاری نمایند تا بعضی نکات که از کروناویروس معین نیست را کشف نمایند و به این ترتیب سرعت پژوهش واکسن بالا رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 55

به "تاکید مدیرکل سابق سازمان بهداشت جهانی بر همکاری بین المللی با چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید مدیرکل سابق سازمان بهداشت جهانی بر همکاری بین المللی با چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید