بیمه آسیا خسارت 106 میلیارد ریالی یک واحد عظیم تولیدی در شرق کشور را پرداخت کرد

به گزارش مجله فازنما، بیمه آسیا در ادامه حمایت از واحدهای عظیم فراوریی، این بار در شرق کشور خسارت 106 میلیارد ریالی آتش سوزی کارخانه پردیس کاغذ پارسیان را که از عظیم ترین شرکت های فراوری کاغذ در ایران است، پرداخت کرد.

بیمه آسیا خسارت 106 میلیارد ریالی یک واحد عظیم تولیدی در شرق کشور را پرداخت کرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، این کارخانه که در شهر بینالود استان خراسان رضوی قراردارد، در اثر افزایش بی سابقه گرما دچار آتش سوزی مهیبی شد و انبار مواد اولیه آن در آتش سوخت.

بر اساس این گزارش، در پی اعلام وقوع آتش سوزی از سوی بیمه گذار، گروه کارشناسی بیمه آسیا در استان خراسان رضوی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و آنالیز های فنی را برای برآورد میزان خسارت، انجام دادند.

این گزارش می افزاید: پس از اقدامات اولیه و برآورد خسارت، در مراسمی در شهر مقدس مشهد در محل سرپرستی منطقه4 بیمه آسیا ، چک خسارت به ارزش 106 میلیارد ریال به بیمه گذار تحویل شد.

براساس این گزارش، در این مراسم مدیرعامل شرکت پردیس کاغذ پارسیان با ارائه گزارشی از فعالیت شرکت های گروه پردیس و شرکت پردیس کاغذ پارسیان از خدمات شرکت بیمه آسیا به عنوان شرکت شاخص در صنعت بیمه و به ویژه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا تقدیر و تشکر کرد و بر تداوم و توسعه همکاری ها تاکید کرد.

در این مراسم، سهامدار چینی این شرکت نیز از کوشش و همکاری مسئولین بیمه آسیا در راستای حضور به موقع در محل حادثه و پرداخت خسارت، قدردانی کرد.

معاون سرپرستی منطقه 4 نیز در مراسم تحویل چک خسارت، ضمن ارائه گزارشی از فرایند ارزیابی و رسیدگی به پرداخت خسارت، گروه صنعتی پردیس را یکی از گروه های صنعتی مطرح استان مطرح نمود و از همکاری صادقانه مدیران شرکت پردیس کاغذ در مراحل ارزیابی خسارت قدردانی کرد.

وی شرکت بیمه آسیا را حامی صنعت گران و سرمایه گذاران با بهره مندی از مدیران توانمند دانست و آمادگی بیمه آسیا را بر تداوم همکاری های طرفین گفت.

شرکت پردیس کاغذ پارسیان، از هلدینگ های پردیس است که در شهر جدید بینالود با سرمایه گذاری مشترک ایران و چین در سال 1396 با حضور دکتر جهانگیری، معاون رییس جمهور به بهره برداری رسیده است. این شرکت یکی از عظیم ترین شرکت های فراوری کاغذ با جدیدترین فن آوری های روز جهان است که در فاز یک خود بیش از 540 نفر به صورت مستقیم و بیش از10 هزار نفر به صورت غیرمستقیم نیروی کار فعال دارد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 788

به "بیمه آسیا خسارت 106 میلیارد ریالی یک واحد عظیم تولیدی در شرق کشور را پرداخت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه آسیا خسارت 106 میلیارد ریالی یک واحد عظیم تولیدی در شرق کشور را پرداخت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید