بازار مسکن ونکوور بهترین آگوست در فروش خانه های مستقل را از سال 2015 پشت سر گذاشت

به گزارش مجله فازنما، داده های جدید انجمن املاک ونکوور عظیم نشان می دهد که فروش خانه های مستقل در این منطقه هنوز دارد از بهاری که تقاضاهایش به خاطر پاندمی انباشته شده، بهره می برد.

بازار مسکن ونکوور بهترین آگوست در فروش خانه های مستقل را از سال 2015 پشت سر گذاشت

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور تابستان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

این شاید بهترین دلیل برای ثبت بهترین آمار فروش ماه آگوست خانه های مستقل در ونکوور عظیم از 2015 تا به حال باشد . افزایش قیمت ها هم سرعت گرفته، اما موجودی بالا به این معنی است که اوضاع به هیچ وجه شبیه نیم دهه پیش نیست.

قیمت یک خانه مستقل در ونکوور عظیم در دوران پاندمی بالا رفته است. قیمت معیار خانه های مستقل ونکوور عظیم در آگوست به 1491300 دلار رسید که 6.6 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل بیشتر بود. در شهر، قیمت ها در ونکوور ایست به 1502700 رسید که 10.1 درصد بیشتر از پارسال بود. در ونکوور وست، قیمت معیار معادل 3084600 بود که نسبت به سال قبل افزایشی 5.6 درصدی داشت. این سریع ترین افزایش قیمت خانه های مستقل در چند سال اخیر است.

قیمت خانه های مستقل ونکوور عظیم به سرعت در حال رشد است، اما هنوز نسبت به چند سال قبل کمتر است. هر سه منطقه اشاره شده شاهد افزایش قیمت بوده اند و ونکوور عظیم دارد با بیشترین سرعت از 2018 تا به حال حرکت می نماید. اما داده ها نشان می دهد که قیمت ها هنوز نسبت به سه سال قبل 6.5 درصد کمتر هستند. در شهر، قیمت ونکوور ایست 3.1 درصد و ونکوور وست 15.7 درصد نسبت به سه سال پیش پایین تر است.

اما در فروش خانه های مستقل ونکوور عظیم بهترین آگوست چند سال اخیر تجربه شده است. انجمن املاک گزارش داد که 1095 خانه مستقل در آگوست به فروش رفت که نسبت به ماه قبل 2.3 درصد کمتر بود. اما این رقم نسبت به آگوست سال قبل 55.1 درصد بیشتر بود. به این ترتیب این شلوغ ترین آگوست برای فروش خانه های مستقل از 2015 تا به حال بوده است.

مانند بیشتر بازارها، ونکوور عظیم هم شاهد افزایش چشمگیر ورود فروشنده ها به بازار است. انجمن املاک گزارش داد که در آگوست 1837 لیستینگ جدید ثبت شد که نسبت به ماه قبل 3.57 درصد کمتر بود اما نسبت به ماه مشابه سال قبل نشان از رشدی 41.85 درصدی داشت. با وجود شکل گیری سیلی از لیستینگ های جدید، مقدار آن ها کمتر از افزایش فروش بوده که باعث شده میزان کل موجودی پایین تر برود.

این در حالی است که موجودی کل خانه های مستقل سال جاری به طور چشمگیری پایین تر است. انجمن املاک گزارش داد که در آگوست 4614 لیستینگ فعال برای خانه های مستقل وجود داشت که 3.45 درصد نسبت به ماه قبل بیشتر بود. اما این رقم هنوز 21.84 درصد کمتر از ماه مشابه سال قبل بود.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 607

به "بازار مسکن ونکوور بهترین آگوست در فروش خانه های مستقل را از سال 2015 پشت سر گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار مسکن ونکوور بهترین آگوست در فروش خانه های مستقل را از سال 2015 پشت سر گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید