انتقال بی سروصدای عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به کمیته فوتسال!

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران، کمیته فوتسال ایران حدود سه ماه است که بلاتکلیف رها شده و بدون رئیس به جای مانده است. اوایل شهریور سال جاری بود که مهرداد سراجی رئیس وقت کمیته فوتسال از سمت خود استعفا کرد و تیم ملی هم در شرایطی به جام جهانی اعزام شد که این کمیته رئیس نداشت.

انتقال بی سروصدای عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به کمیته فوتسال!

فدراسیون فوتبال ایران در این مدت تصمیم خاصی برای کمیته فوتسال نگرفته ولی مذاکراتی با چند گزینه از جمله میرشاد ماجدی و محمدرضا کافی انجام داده است. از سوی دیگر برخی از خبرها حاکی بود سراجی از استعفایی که به خاطر اختلاف با شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال پشیمان شده و میخواهد دوباره در کمیته فوتسال فعالیت کند.

این در حالی است که اتاق رئیس کمیته فوتسال در روزهای گذشته با حضور یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پر شده است و جایگاه این کمیته خالی نمانده! احسان اصولی که علاوه بر عضویت در هیات رئیسه، سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال هم هست، محل خود را از فدراسیون به کمیته فوتسال منتقل نموده است و در اتاق رئیس سابق کمیته فوتسال فعالیت می نماید!

اصولی یکی از رقبای سراجی برای ریاست کمیته فوتسال در ابتدای کار این هیات رئیسه هم بود و حتی بعد از استعفای سراجی هم نام وی برای این پُست مطرح شد که هیچ واکنشی نسبت به آن صورت نگرفت.

پیگیری های خبرنگاران نشان می دهد برای اصولی به بهانه کمبود جا در فدراسیون فوتبال، اتاق کمیته فوتسال در نظر گرفته شده است در حالی که این ساختمان همچنان در اختیار فوتسال بوده و امور مربوط به تیم های ملی و برخی هماهنگی ها با سازمان لیگ صورت می گیرد.

این موضوع باعث شده تا شائبه ریاست اصولی در کمیته فوتسال در روزهای آینده هم مطرح گردد؛ هرچند که شاید انتقال سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال به ساختمان کمیته فوتسال در راستای همان تصمیمی باشد که برای دو واحد ساختمانی فوتسال گرفته شده است یعنی انتقال کمیته فوتسال به کمپ تیم های ملی و در اختیار گرفتن ساختمان های فوتسال به وسیله فدراسیون فوتبال برای انجام امور خود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1310

به "انتقال بی سروصدای عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به کمیته فوتسال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال بی سروصدای عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به کمیته فوتسال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید