یک کیف پول با صاحبانی بیشتر از جمعیت کانادا

به گزارش مجله فازنما، 40 میلیون ایرانی اکنون از خدمات کیف پول الکترونیک آپ استفاده می نمایند که رقمی بیش از جمعیت 38 میلیونی کانادا را نشان می دهد.

یک کیف پول با صاحبانی بیشتر از جمعیت کانادا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای توریستی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، کیف پول الکترونیک آپ با هدف راحتی هموطنان هنگام پرداخت های خرد، در دسترس تمامی کاربران این اپلیکیشن قرار گرفته است و حتی بسیار پیش تر از شیوع کوید19 توانسته بود مردم را از ورود چندباره رمزهای بانکی، پویا و کدهای امنیتی در ساعات مختلف شبانه روز، بی احتیاج کند.

این کیف پول مدتی ست با اپلیکیشن های پرمخاطب کشور همچون اسنپ و اسنپ فود هم یکپارچه شده و هر کاربری که احتیاج به پرداخت برای خدماتی مانند حمل ونقل، رستوران، کافه، جابه جایی کالا، مشورت پزشکی آنلاین و خرید سوپرماکتی دارد، می تواند بدون مشقت های وارد کردن رمز و کد امنیتی، به سادگی و با فشردن فقط یک دکمه، عبارت مهم تراکنش پیروز دریافت کند؛عبارتی که با وجود ظاهر ساده، گاهی زمان بسیاری از همه ما در تاکسی، رستوران یا حین انجام وظایف کاری در محل کار می گیرد.

بر اساس این گزارش، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز چندی پیش، نظر به توسعه فضای کسب وکار و شناسایی احتیاجهای جدید در حوزه پرداخت، الزامات ضروری فعالیت نهادهای جدید مؤسسات اعتباری و راهبران کیف پول الکترونیک را منتشر کرد که این موضوع گواهی ست بر اهمیت خدمات کیف پول در توسعهپرداخت الکترونیک.

لازم به ذکر است کاربران آپ در پایین صفحه نخست اپلیکیشن، سمت چپ، با لمس گزینه کیف پول می توانند از خدمات متنوع و کاربردی آن استفاده نمایند. در عین حال، با تاکید پزشکان در سرتاسر دنیا به عدم استفاده از پول نقد، استفاده از خدمات کیف پول الکترونیک، همزمان با ساده سازی فرمول های تعریف شده پرداخت به صورت قانونی، راهکاری مناسب برای قطع زنجیره انتقال در امور بانکی است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 576

به "یک کیف پول با صاحبانی بیشتر از جمعیت کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "یک کیف پول با صاحبانی بیشتر از جمعیت کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کیف پول با صاحبانی بیشتر از جمعیت کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید