خاتمه رای گیری ایرانیان مقیم کوبا، ایرانیان مقیم کانادا رای خود را در کوبا به صندوق ریختند

به گزارش مجله فازنما، رای گیری از ایرانیان مقیم کوبا که از ساعت 8 صبح به وقت محلی (16:30 به وقت تهران)، در سفارت جمهوری اسلامی ایران در هاوانا شروع شده بود، به خاتمه رسید.

خاتمه رای گیری ایرانیان مقیم کوبا، ایرانیان مقیم کانادا رای خود را در کوبا به صندوق ریختند

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، همراه با حضور گسترده و پرشور ملت ایران در شعب اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر دنیا، ایرانیان مقیم کوبا، دانشجویان، اعضای سفارت جمهوری اسلامی ایران و خانوادهایشان به همراه بعضی از گردشگران ایرانی مقیم کانادا در پای صندوق اخذ رای مستقر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در هاوانا حاضر و با دادن رای به کاندیداهای مورد نظر خود، جلوه ای از همبستگی ملی را به نمایش گذاردند.

با توجه به عدم امکان دایر شدن صندوق های اخذ رای برای هموطنان ایرانی مقیم کانادا، و اعلام در سایت اینترنتی سفارت جمهوری اسلامی ایران در هاوانا، مبنی بر دایر بودن صندوق اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل سفارت برای همه هموطنان مقیم در کوبا و کشورهای همجوار، بعضی از ایرانیان مقیم کانادا با سفر به کوبا در رای گیری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران مشارکت و به کاندیدای مورد نظر خود رای دادند.

منبع: خبرگزاری موج
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 263

به "خاتمه رای گیری ایرانیان مقیم کوبا، ایرانیان مقیم کانادا رای خود را در کوبا به صندوق ریختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه رای گیری ایرانیان مقیم کوبا، ایرانیان مقیم کانادا رای خود را در کوبا به صندوق ریختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید