واکنش ها به قسمت اول سریال قورباغه؛ از اعتراض اهالی اکباتان تا ...

به گزارش مجله فازنما، انگار آن ها خیلی از تصویری که هومن سیدی از اکباتان ارائه داده راضی نیستند تا جایی که از دو روز پیش تعدادی از کاربر ها و برخی از پیج هایی که نام اکباتان را یدک می کشند و وقایع محله را پوشش می دهند آغاز به اعتراض نموده اند و از سیدی می خواهند که حداقل وقتی تصویر اکباتان را استفاده می نماید و فیلمش را در لوکیشن شهرک آن ها می سازد دیگر از نامش استفاده نکند تا نام اکباتان با اراذل و اوباش و خلافکار هایی که او نشان می دهد گره نخورد.

واکنش ها به قسمت اول سریال قورباغه؛ از اعتراض اهالی اکباتان تا ...

جهت دریافت خدمات طراحی حیاط ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

کاربر های معترض می گویند که یک جریان خاص در سینما و تلویزیون می خواهد اینطور القا کند که اکباتان پر از آدم های عجیب وغریب و جوان های خلافکار است در حالی که این منطقه، یکی از محله های قدیمی تهران است و اینطور نیست که پاتوق خلافکار ها باشد. از آن طرف برخی از کاربران اکباتانی فضای مجازی هم ادعا نموده اند که سیدی کلاس محله آن ها را پایین آورده، چون در قسمت اول، چند جوان اول به حمام عمومی می فرایند و بعد راهی اکباتان می شوند!

این اولین بار نیست که هومن سیدی اکباتان را به اسم لوکیشن کارهایش انتخاب می نماید، او در فیلم های سیزده و آفریقا هم از فضای شهرک اکباتان و خانه هایش استفاده نموده است و اتفاقا به نظر این شهرک خیلی با حال وهوای کار های سیدی جور است. از اعتراض و انتقاد برخی از اهالی اکباتان که بگذریم می بینیم کار تازه هومن سیدی در قسمت اول فقط این یک حاشیه را نداشت.

درج علامت +18 روی پوستر فیلم خیلی ها را حساس کرد و برخی از والدین و منتقد ها اعلام کردند سریالی که حداقل قسمت اولش رایگان پخش شده و دسترسی همگانی به آن وجود دارد چرا باید دارای این سطح از خشونت باشد؟ از آن طرف هم خیلی ها در جواب گفته بودند که خود والدین مسئول مراقبت از موضوعاتی هستند که بچه ها می بینند و وظیفه تولیدنماینده ها همین بوده که هشدار بدهند.

موضوع دیگر همکاری نماوا و روبیکا برای انتشار قورباغه است. در حالی که در تمام پوستر های قبلی قورباغه اسم نمایش انحصاری دیده می گردد، اعلام شده که کاربران روبیکا می توانند این سریال را رایگان ببینند.

موضوعی که باعث شد خیلی ها بین آن و رفع شدن مشکل قورباغه برای انتشار بعد از چند هفته تعویق، ارتباط برقرار نمایند و بگویند با ورود روبیکا به این پروژه، قدرت چانه زنی برای انتشارش بیشتر شده و بالاخره موانع پخش آن هم رفع شده است. برخی ها هم می گویند اعلام پخش رایگان قسمت اول قورباغه پیشنهاد روبیکا بوده و به پشتوانه این پلتفرم که یکی از بخش های زیرمجموعه بنیاد برکت و نزدیک به ساترا در نتیجه بخشی از تلویزیون است، صورت گرفته است.

منبع: هفت صبح

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1400 بروزرسانی: 26 مرداد 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1168

به "واکنش ها به قسمت اول سریال قورباغه؛ از اعتراض اهالی اکباتان تا ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ها به قسمت اول سریال قورباغه؛ از اعتراض اهالی اکباتان تا ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید