عباسیان: با منصوریان فقط به نتایج خوب فکر می کنیم

به گزارش مجله فازنما، خبرنگاران/خراسان رضوی بازیکن مشهدی آلومینیوم اراک گفت: امیدوارم بتوانیم با علیرضا منصوریان به نتایجی درخشان در لیگ برتر بیستم دست یابیم.

عباسیان: با منصوریان فقط به نتایج خوب فکر می کنیم

مشخص عباسیان در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد شرایطش در سالی که گذشت اظهار کرد: از نظر فوتبالی سال خوبی را پشت سر نگذاشتم. ابتدا با شیوع کرونا لیگ تعطیل شد و متاسفانه حضور طرفداران هم در ورزشگاه ها ممنوع شد. غیبت طرفداران در ورزشگاه ها شور و حال را از فوتبال گرفته و امیدوارم هرچه زودتر ویروس کرونا نابود گردد و بتوانیم شاهد حضور طرفداران در ورزشگاه ها باشیم.

وی اضافه کرد: بعد از اینکه در نیم فصل دوم، در سایپا به اندازه کافی فرصت بازی برایم فراهم نشد، ترجیح دادم با توجه به حضور عبدالله ویسی در پیکان به این تیم بپیوندم اما متاسفانه پیش از شروع لیگ، با توجه به مسائلی که بین ویسی و مدیریت پیکان رخ داد، ایشان از تیم جدا شدند.

عباسیان اظهار داشت: سبک فوتبالم به شکلی بود که در پازل تاکتیکی تارتار قرار نداشتم و ترجیح دادم پس از یک نیم فصل حضور در این تیم، راهی آلومینیوم اراک شوم. از نظر امکانات و عشق به فوتبال، از روز نخست حضور در این شهر و پوشیدن لباس آلومینیوم سورپرایز شدم. امیدوارم بتوانیم زیر نظر علیرضا منصوریان، سرمربی کارکشته تیم به نتایج خوبی در ادامه لیگ دست یابیم.

بازیکن مشهدی آلومینیوم در مورد بازگشتش به فوتبال مشهد گفت: متاسفانه باوجود میل باطنی از پدیده جدا شدم. هرچند طرفداران فوتبال خراسان آن موقع گلایه و انتقاد زیادی از من داشتند، اما واقعا دلیل اصلی جدایی ام از پدیده عوامل بیرونی بودند، وگرنه دوست داشتم در مشهد به فوتبال ادامه دهم. از روز نخست تشکیل باشگاه پدیده در این تیم حضور داشتم و با همه مسائل و کمبودها ساخته بودم.

وی اضافه کرد: متاسفانه بعد از یک برهه آرامش نسبی در فوتبال مشهد، دوباره شاهد عدم ثبات و تغییر و تحول مدیریتی در این تیم هستیم. امیدوارم مسئولان به ویژه استانداری و شهرداری هوای تنها نماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر را داشته باشند. مشهد مملو از استعداد است و ما فوتبالیست های مشهدی ترجیح می دهیم در تیم شهر خودمان و کنار خانواده مان به فوتبال ادامه دهیم.

عباسیان تاکید نمود: باید بعضی مسائل در فوتبال خراسان یک بار برای همواره حل گردد. رضا ناصحی و مجتبی سرآسیایی دو مثال واضح از نحوه برخورد فوتبال مشهد با بومی ها هستند. ناصحی سال ها برای فوتبال خراسان زحمت کشید و عرق ریخت، اما در نهایت احترام این زحمات را نگه نداشتتد و در سال آخر فوتبالش آن برخوردها با وی صورت گرفت. سرآسیایی برای فوتبال مشهد و حفظ امتیاز پدیده کم زحمت نکشید، اما دیدید که در نهایت کاری کردند که او هم عطای حضور در فوتبال مشهد را به لقایش ببخشد.

بازیکن مشهدی آلومینیوم اراک اظهار داشت: امیدوارم هرچه زودتر با حضور وطنخواه و حمایت مسئولان شرایط پدیده هم مناسب گردد و امتیازی که تنها دلخوشی مردم فوتبال دوست مشهد است، در لیگ برتر حفظ گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 963

به "عباسیان: با منصوریان فقط به نتایج خوب فکر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسیان: با منصوریان فقط به نتایج خوب فکر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید