تعریف و تمجید خاص علی دایی از پرسپولیس

به گزارش مجله فازنما، پرسپولیس پس از اینکه برای دومین بار طی 3 سال گذشته در فینال لیگ قهرمانان آسیا حاضر شد، نتوانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند، ولی رسیدن این تیم به بازی پایانی، باعث شد جامعه فوتبال از تلاش های این تیم و کادرفنی تمام ایرانی اش تشکر کند.

تعریف و تمجید خاص علی دایی از پرسپولیس

علی دایی سرمربی سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس نیز در گفتگویی که با رسانه رسمی این باشگاه داشت، حضور سرخپوشان در بازی فینال را یک کار بزرگی می داند. دایی در این خصوص گفت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی توانست انجام بدهد.

او ادامه داد: دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده است، به خصوص که راهیابی به فینال، در این دوره با کادرفنی کاملا ایرانی انجام شد. یحیی و همکارانش از این جهت نیز کار خیلی بزرگی انجام داده اند.

دایی در ادامه صحبت هایش معتقد است که فوتبال ایران مدیون این پیروزیتی است که یحیی گل محمدی توانسته با همکاران ایرانی اش به دست بیاورد. پیروزیتی که در میان کوه عظیمی از مسائل به دست آمد.

آقای گل فوتبال جهان می گوید: من به مسائل دیگری که مطرح می شود کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون پیروزیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده دریافت این حقیقت بشود. همین که تیم پرسپولیس با تمام مسائلی که داشت پیروز به انجام کاری شد که خیلی ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی آیند اثبات می کند، پرسپولیس، یحیی و مجموعه تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده اند.

علی دایی معتقد است که پرسپولیس می تواند این راهی که در پیش گرفته است را با پیروزیت ادامه دهد، ولی آن ها برای رسیدن به قله های پیروزی باید برنامه ریزی درستی انجام دهند و در این راه، به مسائل غیرمفید فکر نکنند.

او می گوید: به طور حتم، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می تواند در ادامه راه خود، پیروز عمل کند. یحیی گل محمدی، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیشِ روی خودشان دارند فکر کنند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه ریزی هایی باشد که برای خود طراحی کرده اند. قطعا مسایل زیادی مطرح خواهد شد، ولی اصلا نباید کاری به صحبت های غیرمفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر کنند.

دایی به عدم حضور طرفداران در استادیوم ها نیز اشاره کرد و می گوید حتی با وجود شیوع ویروس کرونا و عدم امکان حضور تماشاگران در استادیوم ها، طرفداران پرسپولیس می توانند حامی تیمشان باشند تا سرخپوشان به پنجمین قهرمانی خود در لیگ برتر دست پیدا کنند.

شهریار فوتبال ایران در پایان خاطر نشان کرد: من یقین دارم حتی در این شرایط که طرفداران قادر به حضور در استادیوم و حمایت از این طریق نیستند، پرسپولیس می تواند با دعا و پشتیبانی آن ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود تلاش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کار هایی است که پرسپولیس می تواند انجامش بدهد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 800

به "تعریف و تمجید خاص علی دایی از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعریف و تمجید خاص علی دایی از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید