تصمیم بحث برانگیز کاپیتان تیم ملی ایران ، مصاحبه توفانی و خداحافظی!

به گزارش مجله فازنما، مدافع برتر والیبال دنیا، در مسابقات دنیای ایران را همراهی نخواهد کرد.

تصمیم بحث برانگیز کاپیتان تیم ملی ایران ، مصاحبه توفانی و خداحافظی!

به گزارش خبرنگاران در حالی که صبح امروز خبر واگذاری بازوبند کاپیتانی تیم ملی به وسیله میلاد عبادی پور به سید محمد موسوی منتشر شده بود، عصر امروز در تصمیمی ناگهانی، محمد موسوی در اعتراض به امکانات ضعیف فدراسیون والیبال از حضور در جمع ملی پوشان برای حضور در مسابقات دنیای و جام واگنر انصراف داد!

این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از این، بهروز عطایی با وجود عملکرد فوق العاده تیم ملی در مسابقات لیگ ملت ها، محمد موسوی را به تیم ملی دعوت نموده بود و امیدوار بود یکی از بهترین مدافعین روی تور دنیا را در ترکیب خودش در اختیار داشته باشد.

محمد موسوی پس از خاتمه تمرین امروز تیم ملی در میان خبرنگاران حاضر شد؛ در حالی که تصور می شد موسوی درباره شرایط خودش و تیم پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی دنیا بگوید ناگهان یک اظهار نظر غیرمنتظره را عنوان نمود.

سید محمد موسوی که امروز به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد به شدت نسبت به شرایط موجود در تیم ملی اعتراض کرد و اوضاع تیم ملی را بسیار اسف بار تلقی کرد.

ستاره باتجربه والیبال ایران ضمن اعتراض به پاداش 18 میلیونی ملی پوشان بعد از رقابت های لیگ ملت ها آن را در شان بازیکنان تیم ملی ندانست و بیان کرد که با این شرایط ادامه همکاری با تیم ملی حداقل در مقطع کنونی برای او امکان پذیر نخواهد بود.

سید محمد موسوی بعلاوه تاکید نمود که اگر در آینده شرایط بدنی او اجازه بدهد و اوضاع در تیم ملی تغییر کند ممکن است دوباره بازگردد. او بعلاوه در پاسخ به اینکه آیا این حرف ها به معنی خداحافظی قطعی او با رقابت های قهرمانی دنیا است یا خیر نیز بیان کرد: بله؛ همینطور است. من تا اینجا هم به خاطر درخواست مادرم به تیم ملی بازگشتم اما شرایط با گونه ای است که نمی توانم ادامه بدهم و برای بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 21 مرداد 1401 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1521

به "تصمیم بحث برانگیز کاپیتان تیم ملی ایران ، مصاحبه توفانی و خداحافظی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم بحث برانگیز کاپیتان تیم ملی ایران ، مصاحبه توفانی و خداحافظی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید