برترین قهوه تهران را کجا بخوریم؟ ، کافه خوب برای قهوه خوری

به گزارش مجله فازنما، شما روزتان رو چگونه آغاز می کنید؟ با خوردن صبحانه عجله ای؟ یا از آن دسته افراد هستید که روز خود را با خوردن یک فنجان قهوه آغاز می نمایند؟ اگر عادت به خوردن قهوه در طول روزتان دارید، قطعا برایتان پیش آمده تا در پی کافه ای باشید تا برترین قهوه تهران را آن جا پیدا کنید. معمولا در منوی برترین کافه های تهران می توان قهوه های خوشمزه ای پیدا کرد. اما اگر قهوه خور واقعی باشید نحوه رست کردن قهوه برایتان مهم است و در پی جایی هستید تا به برترین شکل ممکن قهوه را رست کند. البته معمولا افرادی که اهل قهوه هستند یک کافه را به عنوان پاتوق خود انتخاب می نمایند و اکثرا قهوه شان را آن جا میل می نمایند. اگر شما هنوز پاتوقی برای خوردن قهوه محبوبتان پیدا نکرده اید با خبرنگاران همراه باشید برای آشنایی با برترین قهوه تهران در برترین کافه های تهران.

برترین قهوه تهران را کجا بخوریم؟ ، کافه خوب برای قهوه خوری

کافه شوکا

کافه های قدیمی با حس و حال خوب در تهران انگشت شمارند و اکثرا همه آن ها را می شناسند. یکی از قدیمی ترین کافه های تهران، کافه شوکا است که البته قدمت آن بعد از کافه نادری است. صاحب این کافه مردی است دوست داشتنی و مهربان که جزو شناسه های شوکا به شمار میرود و روزهایی که نیست، کافه سوت و کور می گردد. در شوکا علاوه بر این که برترین قهوه تهران را می توانید میل کنید، در فضایی دنج و پر انرژی حضور پیدا می کنید که افراد معروف زیادی آن جا رفت و آمد داشته اند که در این بین می توان به محمود دولت آبادی از نویسنده های سرشناس ایران اشاره نمود. یکی از نکات جالبی که شاید توجه تان را جلب کند ماگ هایی است که در قسمتی از کافه واقع شده است و مخصوص مشتریان وفاداری است که دوست دارند قهوه شان را در ماگ مخصوص به خود میل نمایند. قهوه های شوکا را باید برای یک بار هم که شده امتحان کنید چون هم برترین قهوه تهران را دارد و هم اینکه با خوردن یک فنجان آن شما هم جزو مشتریان دائمی شوکا می شوید.

آدرس: کافه شوکا. خیابان گاندی، مرکز خرید گاندی، طبقه فوقانی، پلاک 23

کافه رئیس

کافه رئیس خیلی زود توانست جایگاه خود را در بین برترین کافه های تهران به دست بیاورد. این کافه که در بین کافه گردها معروف است شعب متعددی هم در تهران دارد و اخیرا هم قهوه نسل سوم را به منوی خود اضافه نموده است. محیط کافه بخش های مختلفی دارد و از آن جایی که معمولا شلوغ است باید بگردید تا یک فضای دنج برای خودتان پیدا کنید و یکی از برترین قهوه تهران را با خیالی آسوده میل کنید.

آدرس: کافه رئیس. خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، شماره 44

کافه کیوسک

کسانی که اهل کافه گردی باشند معمولا به کافه های زیادی سر می زنند اما برترین کافه ها را تبدیل به پاتوق خود می نمایند. در منطقه کریمخان کافه های زیادی را می توان پیدا کرد که هر کدام فضای مخصوص به خود را دارند و هر کدام هم شاید در یک آیتم منوی خود خیلی قوی باشند. کافه کیوسک پاتوق اهالی هنر است و برای کسانی که دنبال برترین قهوه تهران هستند انتخاب خیلی خوبی است. دیزاین این کافه خاص و جالب است، در گوشه ای از کافه یک کیوسک بزرگ تلفن به رنگ قرمز خودنمایی میکند که همچون کیویک های کشور انگلستان است. پس اگر کیفیت قهوه تان برایتان مهم است کیوسک را مدنظر داشته باشد.

آدرس: کافه کیوسک. خیابان کریمخان، بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره 134

کافه لمیز

در بین برترین کافه های تهران قطعا نمی توان کافه لمیز را از قلم انداخت، در لمیز می توانید یکی از برترین قهوه تهران را نوش جان کنید. این کافه اولین کافی شاپی در تهران بود که قهوه بیرون بر را مانند تمام جهان در ایران راه اندازی کرد. شعبه تجریش لمیز که جایی برای نشستن ندارد اولین شعبه ش است و مدیران آن نظارت بسیار خوبی بر رست کردن قهوه تمامی شعب دارد. معمولا در لمیز سخت می توانید جایی برای نشستن پیدا کنید اما قطعا از قهوه تان لذت خواهید برد.

آدرس: کافه لمیز. میدان ولیعصر، جنب سینما استقلال، ابتدای کوچه فرشید، پلاک 5

سام کافه

سام کافه یکی دیگر از برترین کافه های تهران است که قهوه های نسل سوم سرو می نماید و با این که شعب متعددی هم در تهران دارد اما کیفیت همه آن ها یکسان است. اگر در پی برترین قهوه تهران هستید و دوست دارید از تلخی قهوه تان لذت ببرید سام کافه را انتخاب کنید که به رست کردن قهوه خود دقت دارد. سام کافه از آن دسته کافه هاست که میزهای بزرگ برای دورهمی ها دارد و به نوعی میزها عمومی هستند و با افرادی که نمیشناسید دور یک میز گرد هم می نشینید.

آدرس: سام کافه. خیابان فرشته، مرکز خرید سام، طبقه اول، پلاک 106

کافه گراف

کافه گراف یکی از برترین کافه های تهران است که نه تنها قهوه های خوشمزه ای هم دارد، صبحانه ها و پنکیک هایش هم خیلی دوست داشتنی است اما بیایید تمرکز اصلی مان را بگذازیم بر قهوه های خوب گراف. فضای گراف محبت آمیز و دنج است و بی شک می توان آن جا را یکی از برترین کافه های برج آ اس پ هم دانست. اگر خسته بودید و احتیاج داشتید که خودتان را با خوردن قهوه شارژ کنید به گراف بروید و خودتان را به یک قهوه خوش عطر و طعم مهمان کنید.

آدرس: کافه گراف. اتوبان کردستان، مجتمع آ اس پ، واحد 30

کافه شکسپیر

کافه شکسپیر یکی از کافه های شمال تهران است که فضایش با تمامی کافه هایی که تا الان معرفی کردیم فرق دارد. در دکور این کافه از رنگ های صورتی و زنده استفاده شده و توجه خیلی ها را جلب می نماید اما اگر به کافه های دنج کم نور علاقه دارید فضای این کافه زیادی برای شما روشن است. اما اگر فقط به کیفیت قهوه تان توجه دارید به شکسپیر بروید و خودتان را به یک فنجان قهوه اسپرسو یا ترک دعوت کنید.

آدرس: کافه شکسپیر. چهارراه پارک وی، میدان الف، خیابان محمودیه، کوچه تیر 4

کافه برد

کافه بازی ها سبکی نوین از کافه هستند که به تازگی هم در حال افزایشند. اما کافه برد یکی از پیشگامان این سبک کافه است. در کافه برد میزها و قفسه های متعددی واقع شده است که می توانید بازی دلخواهتان را انتخاب کنید و ساعت ها به بازی مشغول شوید. قهوه های خوشمزه کافه برد را نباید از دست بدهید مخصوصا قهوه اسپرسو برد. یکی از جذابیت های این جا این است که پرسنل در نهایت مهربانی و حوصله بازی ها را برایتان می آورند و آموزش می دهند.

آدرس: کافه برد. خیابان مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی، ساختمان شماره 120، طبقه منفی یک

کافه لئون

یکی دیگر از کافه های خوب مجتمع آس اس پ که کیفیت خیلی بالایی دارد و بنده به صورت خیلی اتفاقی قهوه آن را امتحان کردم کافه لئون است. با توجه به تعداد زیاد کافه در این مجمتع تجاری هر کسی برای انتخاب کافه دچار دو دلی می گردد اما این کافه محیط جالب به همراه قهوه ای خوش طعم برای شما سرو می نماید. پیشنهاد میکنم برای انتخاب از منوی این کافه حتما هنگام سفارش قهوه از کیک های این کافه هم انتخاب کنید.

آدرس: کافه لئون. اتوبان کردستان خیابان 64 یوسف اباد ساختمان های ا اس پ واحد تجاری 39

کافه عربی همسا

یکی از برترین کافه های تهران که در شرق تهران واقع شده است کافه همسا است که دکوراسیون داخلی زیبایی دارد و به سبک عربی طراحی شده است. البته شما در این کافه غذا هم می توانید میل کنید. پرسنل همسا خوش برخورد هستند و اگر روزی به آن جا رفتید نباید فراموش کنید که همراه با قهوه تان دسر کنافه را هم سفارش بدهید. در این جا برترین قهوه تهران را می توانید میل کنید که در ظرف های برنجی مخصوص عربی (دله) دم می شوند. اگر قهوه تلخ دوست دارید و اهل آن نیستید که شکر به قهوه تان اصافه کنید حتما قهوه عربی های همسا را امتحان کنید.

آدرس: کافه عربی همسا. فلکه اول تهرانپارس، رشید جنوبی، نبش 144 غربی پلاک 58

منبع: همگردی
انتشار: 27 دی 1401 بروزرسانی: 27 دی 1401 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1597

به "برترین قهوه تهران را کجا بخوریم؟ ، کافه خوب برای قهوه خوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین قهوه تهران را کجا بخوریم؟ ، کافه خوب برای قهوه خوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید