استقلال از هیچ تیمی در ایران نمی ترسد

به گزارش مجله فازنما، بیژن طاهری در واکنش به صحبت های سعید دقیقی که شب گذشته در برنامه فوتبال برتر صورت گرفته است گفت: جلسه هماهنگی بازی ساعت 11 بوده و من ساعت 12:30 در استادیوم آرارات بودم چون قرار بود بازیکنان تیم تست بدهند.

استقلال از هیچ تیمی در ایران نمی ترسد

وی در خصوص اینکه سرپرست پیکان مدعی شده در نشست هماهنگی خبری از کرونایی شدن استقلالی ها نبود اضافه کرد: من به ناظر بازی آقای پورهادی و بهمنی مدیر روابط عمومی گفته بودم که بازیکنان ما مریض هستند. حتی آقای پورهادی گفت من از رشت به تهران آمدم و کلی گردنه برفی را رد کردم تا به تهران رسیدم، امیدوارم طوری اتفاق بیفتد که بازی برگزار گردد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خطاب به سعید دقیقی گفت: تیم ما استقلال است، شما در خصوص تیم اول ایران صحبت می کنید.طوری حرف زدند که انگار ما می ترسیم با پیکان بازی کنیم. ما برای سلامتی خودمان و اینکه خدای ناکرده بازیکنان پیکان هم این بیماری را نگیرند بازی نکردیم. ما چنین کاری کردیم بعد سعید دقیقی آمار کرونای کشور را می دهد؟

طاهری تاکید نمود: مگر ما باید طبق آمار مریض شویم؟ این بیماری در بچه ها و تیم ما افتاده و خودمان هم شوکه شدیم. ما آماده و تشنه مسابقه هستیم و دوست داریم با همه تیم ها بازی کنیم. مگر استقلال می ترسد که از پیکان فرار کند. ما همین تیم پیکان را چند هفته پیش با 3 گل بردیم و در همان بازی 3 گل هم نزدیم.من خطاب به دوستان می گویم یادتان باشد در خصوص چه تیمی صحبت می کنید.

وی اظهار داشت: این بیماری ناشناخته و موزی است، ما نمی توانیم جان بازیکنان خودمان و تیم حریف را به خطر بیندازیم.سعید دقیقی گفته بیژن طاهری به ما نگفت که استقلالی ها کرونا دارند، من که نباید به دقیقی بگویم که کرونا داریم. به آن کسی که باید، حرفم را زدم و نامه نگاری هم کردیم.ما هتل گرفته بودیم، سفارش غذا داده بودیم، حتی با آشپز هتل هماهنگ کردم که با پزشک تیم برای غذای بازیکنان صحبت کند اما نمی دانم این صحبت ها چرا مطرح شده است.

سرپرست تیم استقلال گفت: ما آماده بازی بودیم و از هیچ تیمی در ایران نمی ترسیم. لطفا اگر در خصوص استقلال صحبتی می گردد مراقبت کنید. تیم ما آماده ترین تیم ایران است و جدول مسابقات گویای همه چیز است، پس بهتر است قبل از صحبت کردن به اظهارات خود توجه و دقت کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1408

به "استقلال از هیچ تیمی در ایران نمی ترسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال از هیچ تیمی در ایران نمی ترسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید