گیلان فاتح مسابقات اسپوکس مجازی قهرمانی کشور آقایان و بانوان

به گزارش مجله فازنما، اولین دوره مسابقات مجازی اسپوکس قهرمانی کشور با رجحان تیم گیلان در هر دو بخش آقایان و بانوان همراه شد.

گیلان فاتح مسابقات اسپوکس مجازی قهرمانی کشور آقایان و بانوان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی، اولین دوره مسابقات مجازی اسپوکس قهرمانی کشور با شرکت بیش از 70 ورزشکار از استان های تهران، البرز، گیلان، مازندران، قزوین، یزد و فارس در ماده های کاسپین، سوسر و کلاسیک و با قضاوت 8 داور و سه ناظر کمیته فنی انجمن اسپوکس برگزار گردید.

فیلم های ارسالی اسپوکس کاران توسط داوران اسپوکس نظیر محمد خانتبار، سجادهاشم پور، محمدرضا ایزدیار، فرهاد روستازاده، محمد قربانی (رئیس کمیته داوران) ، مریم چمانی، فاطمه یزدانی و سپیده عالمی و با نظارت محمدرضا هاشم پور رئیس انجمن اسپوکس کشور، منوچهر محسنی دبیر انجمن و بهاره آب ستان نایب رئیس بانوان انجمن اسپوکس مورد آنالیز نهاده شد که در نهایت در بخش بانوان گیلان با 5 مدال طلا ، 3 نقره و یک برنز و کسب 67 امتیاز در صندلی نخست ایستاد، مازندران با 4 نشان طلا ، 3 نقره و یک برنز و کسب 57 امتیاز دوم شد و قزوین با 2 مدال نقره و 5 برنز و 20 امتیاز در ردیف سوم نهاده شد.

در بخش آقایان هم گیلان با 6 نشان طلا، 2 نقره و یک برنز و مجموع 72 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، مازندران با 2 مدال طلا و 6 نقره و کسب 50 امتیاز دوم شد و قزوین با 6 مدال برنز و 12 امتیاز در صندلی سوم ایستاد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 845

به "گیلان فاتح مسابقات اسپوکس مجازی قهرمانی کشور آقایان و بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیلان فاتح مسابقات اسپوکس مجازی قهرمانی کشور آقایان و بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید