همه شایعات درباره تغییرات در استقلال

به گزارش مجله فازنما، احمد مددی روز 10 مهرماه به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد. وی در آن موقع به دلیل شرایط بحرانی استقلال و اتفاقاتی که احمد سعادتمند رقم زده بود به عنوان سرپرست فعالیت خود را شروع کرد تا در فرصتی مناسب هیات مدیره در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید استقلال جمع بندی کند.

همه شایعات درباره تغییرات در استقلال

در این مدت اعضای هیات مدیره استقلال نظری روی انتخاب احمد مددی به عنوان مدیرعامل نداشتند و بار ها و بار ها با تصمیمات وی مخالفت کردند. نمونه شاخص آن تغییر در ریاست آموزشگاه باشگاه بود که اعضای هیات مدیره با آن مخالف بودند، اما سرپرست استقلال به هر شکل ممکن آن را عملی کرد.

با جدی شدن حضور مددی به عنوان مدیرعامل، هیات مدیره استقلال تصمیم گرفت با آنالیز گزینه های مختلف شایعه قبلی در خصوص انتخاب مددی را خنثی کند و حتی مهدی عبدیان در چند نوبت علیه وی موضع گیری کرد. با این وجود حالا شایعه شده تغییرات در راه است و احتمالا هادی زبده شیرکوهی از هیات مدیره آبی پوشان جدا می گردد و به جای وی حمیدرضا آصفی عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گزینه جدید برای حضور در جمع مدیران این باشگاه است.

البته نکته عجیب در خصوص آصفی مخالفت وی با بحث خصوصی سازی 2 باشگاه است که اتفاقات وزارت ورزش روی آن تاکید جدی دارد. وی چندی پیش در مصاحبه ای گفت نسبت به خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس خوش بین نیستم و این موضوع فقط یک شوخی است.

در حال حاضر خلیل زاده به عنوان رئیس هیات مدیره، حجت نظری، هادی زبده شیرکوهی و مهدی عبدیان نفرات هیات مدیره استقلال هستند که البته در این مدت چند بار شایعه جدایی عبدیان به خاطر اختلاف با مددی از استقلال مطرح شد، اما این موضوع رنگ واقعیت به خود نگرفت. با این شرایط ممکن است مددی به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل استقلال انتخاب و آصفی هم به عنوان عضو جدید به بدنه مدیریتی این باشگاه اضافه گردد.

باید دید همه این شایعاتِ اختلاف مدیران استقلال با احمد مددی در نهایت منجر به مدیرعاملی وی در این باشگاه می گردد یا اینکه سرپرست موقت استقلال جای سعادتمند را به صورت دائمی در اختیار خواهد گرفت؟

منبع: فرارو
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 778

به "همه شایعات درباره تغییرات در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه شایعات درباره تغییرات در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید