نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی ارائه می شود

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، رویداد ارائه نیازمندی های صنعت لوازم خانگی به عنوان نخستین رویداد از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش است که با هدف شبکه سازی بین شرکت های دانش بنیان و صنایع استراتژیک کشور برگزار می شود.

نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی ارائه می شود

در این رویدادها، نیازمندی ها و اولویت های فناورانه هر زنجیره ارزش شناسایی شده است و از این طریق توسعه شرکت های دانش بنیان اتفاق می افتد.

این رویدادها با رویکرد مشارکت بازیگران اصلی هر زنجیره ارزش طراحی شده است و بعد از شناسایی و ارائه نیازمندی های موجود در هر زنجیره ارزش، شرکت های توانمند دانش بنیان و سایر فناوران امکان ارائه راهکار ها و فناوری خود و ارتباط با مجموعه متقاضی را خواهند داشت.

در این رویداد نیازمندی های فناورانه صنایع و متولیان صنعت لوازم خانگی ارائه می شود. محورهای مدنظر این رویداد شامل مواد اولیه، قطعات و تجهیزات گلوگاهی، هوشمندسازی و تکنولوژی ساخت، زنجیره ارزش و مصرف انرژی است. این رویداد به منظور شبکه سازی و بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان برای رفع چالش های این حوزه برگزار خواهد شد.

علاوه بر ارائه نیازهای فناورانه صنعت لوازم خانگی، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل خریداران محصولات مرتبط این حوزه با شرکت های دانش بنیان، مذاکرات تجاری رو در رو، برگزاری پنل سیاستی و ارائه برنامه تاب آوری و رقابت پذیری، ارائه نیازهای حوزه صنایع لوازم خانگی و معرفی حمایت های مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان و به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار خواهد شد.

حضور در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است. فناوران، شرکت های دانش بنیان و علاقه مندان به حضور در این رویداد، برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات به اینجا مراجعه کنند.

سلسله رویدادهای معرفی نیازهای فناورانه صنایع، فرصتی برای شناسایی و رفع نیازهای فناورانه صنایع کشور است که با حضور واحدهای صنعتی، شرکت های فناور و دانش بنیان و مراکز دانشگاهی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 884

به "نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی ارائه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی ارائه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید