نویدکیا: بازی های رو در روی مهم در معین تیم قهرمان تاثیرگذار نیست، هیچ لیست خروجی ندارم

به گزارش مجله فازنما، سرمربی سپاهان معتقد است در فوتبال ایران بازی های رو در روی مهم در قهرمان شدن تیم ها تاثیرگذار نیست و بازی های معمولی تر مهم تر هستند.

نویدکیا: بازی های رو در روی مهم در معین تیم قهرمان تاثیرگذار نیست، هیچ لیست خروجی ندارم

به گزارش خبرنگاران، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال اظهار کرد: ما با صدرنشین لیگ بازی داریم. استقلال چه در شرایط خوب و چه در شرایط بد جزو بهترین تیم های ایران بوده و همواره قابل احترام است. آخرین بازی مان در نقش دنیا را از دست دادیم و دل مان می خواهد فردا بازی خوبی ارائه دهیم و این واقعیت را هم قبول داریم که همواره بازی های سپاهان و استقلال بازی های خوبی می گردد و برای طرفدارانی که در استادیوم بودند هیجان انگیز می شد.

او ادامه داد: متاسفانه طرفداران مان نیستند اما اگر مثل روال همواره پیش برود بازی زیبایی خواهد شد و همه از بازی لذت خواهند برد. استقلال کادرفنی خیلی خوبی دارد و اگر غیر از این بود الان صدرنشین لیگ نبود. می دانیم بازی خیلی سنگینی جلوی این تیم داریم و اگر بخواهیم امتیاز کسب کنیم باید خیلی کوشش کنیم و برای هر دو تیم فردا روز سختی است. امیدوارم هر کسی که حقش است امتیازات کامل بگیرد و خودش را در جدول به ثبات بهتری برساند.

سرمربی سپاهان با بیان این که سعی کردیم در این چند هفته ساختار دفاعی مان را بهتر کنیم، گفت: روز به روز داریم به شرایط بهتری می رسیم. استقلال تیمی است که مهره های خیلی خوبی دارد اما همواره معتقد بودم در فوتبال ایران بازی های رو در روی مهم در قهرمان شدن تیم ها تاثیرگذار نیست و بازی های معمولی تر مهم تر هستند. دو تیم رقیب وقتی مقابل هم قرار می گیرند تمام توان شان را می گذارند و به همین دلیل خیلی نگران نماینده نیست.

او اضافه نمود: نگران نماینده این است که بازیکنان فکر نمایند بازی راحت تری دارند و ممکن است آن بازی ها را از دست دهند. در کل سعی می کنیم بتوانیم کنترل کنیم تا ضربه کمتری به ما وارد گردد.

نویدکیا در رابطه با غیبت کیانی گفت: هیچ لیست خروجی ندارم و بازیکنی را از تیمم کنار نمی گذارم اما اعتقاد دارم اگر یک بازیکن حتی اگر بهترین هم باشد و نخواهد بماند، به زور او را نگه نمی دارم.

او درباره غیبت ولسیانی بیان نمود: او بازیکن باکیفیتی است اما اکنون او را نداریم و نباید غصه بخوریم چرا او غایب است. من چهار دفاع وسط دارم که هر چهار بازیکن جزو بهترین های لیگ ایران هستند و اگر هم یکی از این بازیکنان غایب باشد، قطعا بقیه با تمام وجودشان به تیم یاری می نمایند و در این مورد نگران نیستم.

سرمربی سپاهان با بیان این که تیم ما سبک خاصی را بازی می نماید و دل مان می خواهد راه خودمان را ادامه دهیم، گفت: نوع بازی خودمان را ارائه می دهیم و اعتقاد ندارم به خاطر هر بازی ساختارمان را بهم بریزیم و دلم هم نمی خواهد این کار را انجام دهم. بی محابا حمله کردن از منطق فوتبال خارج است و باید بتوانیم با منطق حمله کنیم و با منطق دفاع کنیم و اگر تیم خوبی هستیم باید بتوانیم شکیبا هم بازی کنیم. هر لحظه حمله کردن برای ما مسائل زیادی را به وجود می آورد.

او درباره غایبان تیمش اعلام نمود: کی روش کمی آسیب دیدگی دارد و احتمالا غایب است. شرایطش خوب شده اما ترجیح دادیم از کسانی که بیشتر تمرین نموده بودند استفاده کنیم. کی روش این بازی هم استراحت می نماید و از بازی بعدی قطعا به تیم یاری می نماید. به هر حال امیدوارم هر دو تیم بازی زیبایی انجام دهیم و در این شرایط طرفداران دوست دارند فوتبال جذابی ببینند. امیدوارم فوتبال جذابی گردد که طرفداران از دیدنش لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 891

به "نویدکیا: بازی های رو در روی مهم در معین تیم قهرمان تاثیرگذار نیست، هیچ لیست خروجی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: بازی های رو در روی مهم در معین تیم قهرمان تاثیرگذار نیست، هیچ لیست خروجی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید