مقاله: کشتی های کروز Parry Sound، Sudbury و North Western Ontario

به گزارش مجله فازنما، M.V. Chippewa III (سابقا با نام Maid of the Mist) قدیمی ترین عضو یکی از شناخته شده ترین کشتی های کوچک دنیا است. در بهار سال 1955، یک آتش سوزی وحشتناک ناوگان چوبی را سوزاند. با نزدیک شدن فصل بعد، مالکان تصمیم گرفتند که زمان ساخت مجدد ناوگان با فولاد فرا رسیده است. پس از ترمیم، Chippewa III دریاچه های Erie، Huron و خلیج Georgian را طی نموده و هزاران نفر را از سراسر کره زمین تا آبهای Parry Sound و جادوی 30،000 جزیره از رود Seguin با خود برده است.

مقاله: کشتی های کروز Parry Sound، Sudbury و North Western Ontario

همه سوار بر Island Queen برای یک سفر دریایی آرام به وسیله کانال های باریک و آبراه های کم عمق جزایر جذاب خلیج Georgian می آیند. برای ماجراجویی آماده شوید زیرا کاپیتان شما را به طرز شگفت انگیزی از نزدیک به جزایر خلیج Georgian خواهد برد.

پس از سه دهه جاذبه گردشگری در Sudbury، قایق تفریحی Cortina در دریاچه Ramsey نام جدیدی به خود گرفته است. اکنون William Ramsey نامیده می گردد. این نام از یک نقشه بردار که به ساخت خط ریلی به وسیله Sudbury یاری کرد و به خاطر او دریاچه Ramsey نامگذاری شد، گرفته شده است.کشتی تفریحی ویلیام رمزی از می تا اکتبر یک ساعت سفر دریایی عمومی ارائه می دهد. همچنین در طول روز یا عصر برنامه های خصوصی ارائه می دهد.

قایق بادبانی 85 فوتی Grace Anne II با عبور از دریاچه مرموز Woods، با زیبایی و ظرافت دست نخورده خود، از تماشایی است. این اتاق دارای عرشه های چوبی ماهواره ای و اتاقهای فرش شده با فرش های ایرانی و شیشه های سربی است. Grace Anne II شما را به دوره دیگری منتقل خواهد نمود که ظروف نقره ای، پارچه های ظریف و سرویس های دستکش سفید از لوازم بی چون و چرای یک سفر بوده است.

منبع مقاله: کشتی های کروز Parry Sound، Sudbury و North Western Ontario

انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 985

به "مقاله: کشتی های کروز Parry Sound، Sudbury و North Western Ontario" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کشتی های کروز Parry Sound، Sudbury و North Western Ontario"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید