مارادونا هدیه تولدی خاص از ناپولی درخواست کرد

به گزارش مجله فازنما، ستاره سابق تیم فوتبال ناپولی به مناسبت 60 ساله شدنش از این باشگاه هدیه ای خاص درخواست کرد.

مارادونا هدیه تولدی خاص از ناپولی درخواست کرد

به گزارش خبرنگاران، امروز شصتمین زادروز دیه گو مارادونا کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین است، اسطوره ای که سال 1986 یک تنه کشورش را قهرمان جام جهانی کرد و بعد از آن هم همین کار را در ناپولی انجام داد و با این تیم قهرمان سری A شد. به همین مناسبت روزنامه کوریره دلواسپورت گفت و گویی با مارادونا انجام داده و او در این مصاحبه از ناپولی هدیه تولدی خاص درخواست کرده است.

مارادونا در پاسخ به این سؤال که به مناسب 60 ساله شدنش چه آرزویی دارد، گفت: برای خودم هیچ چیز آرزویی ندارم، اما آرزو می کنم که این ویروس قاتل زودتر نابود شود. دوست دارم که دست از سر مردم بردارد و بگذارد که همه در آرامش زندگی کنند به خصوص در آن کشورهایی که مردم و بچه ها بینوا حتی توان دفاع از خودشان را هم ندارند. همچنین آرزو می کنم که اینجا در آرژانتین و دیگر نقاط جهان ویروس های قطحی، گرسنگی و بیکاری که حریصانه شخصیت آدم را می بلعند هم شکست داده شوند.

مارادونا ادامه داد: پس از اینها از آنجایی که نمی توانم درباره فوتبال صحبت نکنم، آرزو می کنم که تیمم خیمناسیا وقتی که امکان بازگشت به زمین بازی فراهم شد، بتواند جام قهرمانی را بعد از بیش از 90 سال ببرد. همچنین از آنجایی که می گویند تا سه نشود بازی نشود، دوست دارم ناپولی یک اسکودتوی دیگر را هم به زودی فتح کند. من پیگیر بازی های ناپولی هستم و این تیم را دوست دارم.

ستاره فوتبال آرژانتین پیامی هم برای جنارو گتوسو سرمربی حال حاضر تیم فوتبال ناپولی داشت. او گفت: گتوسوی عزیز، به همین دلیل به کارت ادامه بده و همان انگیزه و توانایی هایی که در زمان بازیگری ات داشتی را الان هم نشان بده. من طرفدارت هستم و می خواهم به تو چیزی بگویم: بعضی از افراد هستند که به بازی در بارسلونا، رئال مادرید و یوونتوس افتخار می کنند، اما من افتخار می کنم که عضوی از ناپولی بوده ام. امیدوارم که یک روز شما هم بتوانید چنین چیزی بگویید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 687

به "مارادونا هدیه تولدی خاص از ناپولی درخواست کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا هدیه تولدی خاص از ناپولی درخواست کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید