قرنطینه به اسپانیا برگشت

به گزارش مجله فازنما، دولت اسپانیا به منظور جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر کرونا اقدام به قرنطینه مجدد بعضی از مناطق در کشور نموده است.

قرنطینه به اسپانیا برگشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت اسپانیا به منظور جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر ویروس کرونا در کشور اقدام به اعمال مجدد قرنطینه در بعضی از بخش های اسپانیا هم چون منطقه گالیسیا در شمال غربی اسپانیا با 70 هزار نفر جمعیت و نیز در منطقه کاتالونیا نموده است.

دولت اسپانیا دو روز پیش از برگزاری انتخابات محلی 12 ژوئیه در منطقه گالیسیا، این مناطق را مجدداً قرنطینه کرد تا از شیوع هرچه بیشتر بیماری جلوگیری کند و امکان هرگونه سفر و جابه جایی را از نیمه شب یکشنبه تا آدینه غیرممکن می سازد.

مقامات رسمی دولت اسپانیا اعلام نموده اند که افراد برای کار و انجام امورات ضروری مجوز تردد و سفر و یا ورود به منطقه قرنطینه شده را دریافت خواهند کرد. هم چنین کافه ها و رستوران ها توان بهره مندی از 50 درصد ظرفیتشان را داشته و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی خواهد بود.

مقامات نهاد بهداشت و درمان اسپانیا نیز اعلام نموده اند که فاصله گذاری اجتماعی و تمهیدات پیشگیرانه و اقدامات قرنطینه ای کلید اصلی در مقابله با کرونا محسوب می شوند که هم اکنون به آن ها برای متوقف کردن فرایند شیوع بیماری در کشور احتیاج است.

وزارت بهداشت اسپانیا تا به امروز بیش از 205 هزار مورد قطعی ابتلا به کرونا و بیش از 28 هزار مورد فوتی بر اثر ابتلا به کووید-19 را در کشور گزارش نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 509

به "قرنطینه به اسپانیا برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه به اسپانیا برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید