طراحی دکوراسیون داخلی خانه با استفاده از رنگ های نارنجی و آبی سایر مقالات

به گزارش مجله فازنما، در بیشتر مواقع ما در هنگام طراحی داخلی خانه برای افزایش ابعاد بصری خانه ، به طرح ها و رنگ های ساده روی می آوریم اما در این مقاله ما می خواهیم با استفاده از رنگ های نارنجی و آبی یک اتاق کوچک و معمولی را به یک اتاق فوق العاده تبدیل کنیم. پس با ما در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران همراه باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه با استفاده از رنگ های نارنجی و آبی سایر مقالات

اولین نمونه ای که آنالیز خواهیم کرد آپارتمانی 25 متری در فرانسه است که برای یک زن و شوهر جوان و فعال طراحی شده است. در طراحی داخلی این آپارتمان از رنگ سفید در اطراف عناصر آبی و نارنجی پرتغالی برای ایجاد فضایی مثبت استفاده شده است. اصلی ترین نقطه کانونی این اتاق یک قطعه هنری مینیمالیستی است. این شکل هندسی به رنگ نارنجی نشان دهنده سادگی است.

سبک و کلیات طراحی دکوراسیون داخلی

در طراحی دکوراسیون داخلی این آپارتمان کوچک یک کاناپه سفید و مدرن زیر یک لامپ سفید که با هم مطابقت دارند قرار داده شده است و برای افزایش مجذوب کنندهیت بصری این فضا ، از یک میز کوچک به رنگ شاد نارنجی استفاده شده است که زیبایی قابل توجهی را به فضای کوچک و جمع و جور سالن اضافه می نماید.

این آپارتمان به یک آشپزخانه با فضای ناهار خوری و یک قسمت تفریحی با فضایی اختصاصی برای مطالعه تقسیم شده است. در قسمت فضای مطالعه ، با انتخاب رنگ جایگاه به رنگ نارنجی ، فضایی دعوت کننده خلق شده است. این جایگاه نارنجی رنگ در کنار یک قفسه کتاب سفید رنگ قرار داده شده است که با چیدمان به خصوص کتاب ها و اکسسوری ها جلوه ای مجذوب کننده را به نمایش گذاشته است.

در قسمت ناهارخوری از چراغ های آویزان سفید رنگ بر روی یک میز به رنگ آبی روشن استفاده شده است. این فضا به همراه گلدان پرتغالی رنگ با طرح قوری جلوه ای بسیار شگفت انگیز را در طراحی داخلی این آپارتمان به وجود آورده است که نور خورشید و گل های این گلدان مجذوب کننده باعث ایجاد حس شادابی در این قسمت می شوند.

طراحی فضای آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه این آپارتمان کوچک ، دارای یک طراحی ارگونومیک است. به نظر می رسد کابینت های نارنجی رنگ شناور هستند و چند سانتی متر از زمین فاصله دارند. دومین مورد ، آپارتمانی 78 متری است که برای یک زوج جوان و متناسب با آن ها و حیوان خانگی مورد علاقه شان طراحی شده است. این آپارتمان کوچک دارای یک سالن کوچک و جمع و جور و یک آشپزخانه با یک جزیره مجذوب کننده است.

طراحی دیگر فضاها و چیدمان فضایی

بازسازی ساختمان این آپارتمان کوچک به گونه ای است که با استفاده از یک فرش دایره ای شکل و چیدمان ویژه مبلمان بر روی آن ، سالن پذیرایی از فضای آشپزخانه جدا می گردد.

با اضافه کردن یک دیوار سفارشی به رنگ تیره برای تلویزیون که با دیوار کناری اش به رنگ نارنجی سوخته ترکیب شده است ، به عمق اتاق نشیمن این آپارتمان کوچک اضافه شده است. بعلاوه با به کار بردن یک شکاف چوبی با میله های تزیینی مسی در دیواری که تلویزیون بر روی آن قرار گرفته است ، فضایی برای قرار دادن لوازم و اکسسوری های تزیینی ایجاد شده است.

در طراحی منحصر به فرد این آشپزخانه ، یک خانه برای حیوان خانگی ساخته شده است که از میله های تزیینی مسی که در دیوار تلویزیون استفاده شده است به اسم در برای خانه گربه به کار رفته است. بعلاوه یک میز ناهار خوری به طور مستقیم از حاشیه جزیره امتداد می یابد.

با استفاده از تخته های چوبی در دیوارها و سقف و بعلاوه استفاده از کفپوش چوبی ، این سبک تکمیل می گردد.

در قسمت ورودی خانه از یک قفسه بلند عمودی به رنگ تیره استفاده شده است که تضاد زیبایی را به دکوراسیون داخلی فضای ورودی نارنجی خانه می بخشد.

منبع: هیرادانا
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1170

به "طراحی دکوراسیون داخلی خانه با استفاده از رنگ های نارنجی و آبی سایر مقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی دکوراسیون داخلی خانه با استفاده از رنگ های نارنجی و آبی سایر مقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید