زمان عرضه سهام پرسپولیس تعیین شد

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران، حسنعلی قنبری رئیس سازمان خصوصی سازی در حاشیه نشست برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی در جمع خبرنگاران با تاکید بر این که واگذاری ها با منطق و اصول انجام می گردد، توضیح داد: بعضی مواقع واگذاری ها با مشکل روبرو می گردد که طبیعی است اگر واگذاری طبق مفاد قرارداد پیش نرود با مشکل روبرو خواهد شد. از آنجایی که واگذاری ها مشروط بوده و قطعی نیست لازمه اش این است که بعد از واگذاری هم خریدار و هم فروشنده خود را به مفاد قرارداد مقید بداند و اگر مفاد قرارداد رعایت نگردد در واگذاری تجدید نظر صورت می گیرد.

زمان عرضه سهام پرسپولیس تعیین شد

وی در خصوص آخرین شرایط واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: واگذاری این دو شرکت در جریان است. سهام پرسپولیس زودتر از استقلال عرضه خواهد شد، زیرا اطلاعات این باشگاه منظم و دقیق تر بوده و رسیدگی ها در حال اتمام است. رسیدگی پرونده استقلال نیز در جریان است و با وقفه یک هفته ای سهام این شرکت هم عرضه خواهد شد.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان این که قرار بود سهام سرخ آبی ها در دهه فجر در بازار سرمایه عرضه گردد، ادامه داد: از آنجا که می خواهیم این عرضه با دقت صورت بگیرد و به دلیل عجله و اشتباه با گرفتاری های مشابه روبرو نشویم ممکن است کمی تاخیر داشته باشد.

قنبری در خصوص صورت های اقتصادی دو باشگاه مذکور نیز شرح داد: شفافیت را سازمان حسابررسی تعیین می نماید و زمانی که شفافیت صورت های اقتصادی سرخ آبی ها را تایید کرد به سازمان بورس ارائه می نماید حساب های قبلی دو باشگاه تایید شده و حساب های شش ماهه آنها نیز درخواست داده شده است.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 913

به "زمان عرضه سهام پرسپولیس تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان عرضه سهام پرسپولیس تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید