رحمتی:مگر مجیدی در مورد رضایتنامه بازیکن نظر می دهد که من بدهم، آقایان هیات مدیره قائدی را رایگان می فروشید؟ خبرنگاران

به گزارش مجله فازنما، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:مگر در استقلال مجیدی برای رقم قرارداد،رضایتنامه و انتقال بازیکن به تیم دیگر تصمیم می گیرد که من در انتقال قاسمی نژاد تصمیم گیر باشم؟

رحمتی:مگر مجیدی در مورد رضایتنامه بازیکن نظر می دهد که من بدهم، آقایان هیات مدیره قائدی را رایگان می فروشید؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سید مهدی رحمتی، در مورد تساوی تیمش در آبادان مقابل نفت گفت: خدا را شکر با وجود مسائلی که در این چند هفته داشتیم توانستم از یک بازی سخت امتیاز بگیریم آن هم در شرایطی که تیم ما در هفته های اخیر اصلا تمرکز نداشت.

وی در مورد صحبت هایی که پیرامون انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال مطرح شده و خیلی ها مدعی شدند وی مانع از این انتقال شده است گفت: من 10 روز است با انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال موافقت کردم. حتما در جریان هستید که چه اتفاقاتی برای باشگاه ما رخ داده است.باشگاه پدیده به هیات فوتبال استان واگذار شده و تمام مسئولیت اجرایی باشگاه بر عهده هیات فوتبال استان است.

سرمربی تیم پدیده تاکید کرد: قاسمی نژاد در نیم فصل اول به تیم ما خیلی کمک کرد ولی وقتی به من گفتند می خواهد راهی استقلال شود به خاطر مسائل مالی باشگاه راضی شدم وی از تیم جدا شود.

وی اضافه کرد: اگر من مخالف رفتن قاسمی نژاد بودم او امروز برای تیم ما بازی می کرد و خیلی می توانست به ما کمک کند. ضمن آنکه قاسمی نژاد که با ما قرارداد دارد، 3 روز است به باشگاه استقلال می رود و می آید، آیا این نشاندهنده مخالفت من است؟ به نظرم مشکل از جای دیگر است، آقایان با جیب خالی برای خرید شب عید به بازار آمده اند و هیات مدیره استقلال بدون پول می خواهد خرید کند و همین موضوع باعث شده تا مدیران باشگاه پدیده به فکر منافع تیم و شهرشان باشند.

رحمتی تاکید کرد: اگر با امضای من قاسمی نژاد استقلالی می شود همین الان این امضا را می دهم ولی من مسئول جابجایی باشگاه نیستم و به عنوان سرمربی فقط می توانم بگویم فلان بازیکن بماند یا برود که 10 روز پیش موافقت خود را برای انتقال این بازیکن اعلام کردم. چند هفته است بحث انتقال قاسمی نژاد به استقلال مطرح شده و تمرکز این بازیکن کاملا به هم خورد اما من کلامی حرف نزدم. بهتر است اگر آقایان در هیات مدیره باشگاه استقلال اصول حرفه ای مدیریت را بلد نیستند حداقل اخلاق را یاد بگیرند و دیگران را متهم نکنند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شرح داد: این مشکل از باشگاه استقلال است که همه چیز را به روز و ساعات آخر منتقل کرده است.10 روز فرصت کم است؟ بهتر است مدیران در باشگاه استقلال در مورد مسائل مالی و دیگر موضوعات پیرامون انتقال قاسمی نژاد یا هر بازیکن دیگری با آقایان وطن خواه و اصولی تماس بگیرند.

رحمتی در مورد اظهارات فراز کمالوند که مدعی شده اگر از روز اول می گفتند رضایت نامه نمی دهند شاید به دنبال بازیکنان دیگر می رفتیم عنوان نمود: من برای آقای کمالوند احترام زیادی قائل هستم ولی یک سوال از او می پرسم. مگر در استقلال مجیدی برای رقم قرارداد، رضایتنامه و انتقال بازیکن به تیم دیگر تصمیم می گیرد که من در انتقال قاسمی نژاد تصمیم گیر باشم؟ آنها که مدیریت حرفه ای بلد هستند خوب می دانند سرمربی یک تیم در این مسائل تصمیم گیرنده نیست.تاکید می کنم رحمتی فقط می تواند تصمیم بگیرد که فلان بازیکن بماند یا برود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خاطر نشان کرد: مدیران باشگاه پدیده و آقای وطن خواه می گویند آیا استقلال حاضر است قائدی را بدون پول به تیم دیگری بدهد؟اصلا منِ رحمتی هیچ کاری برای استقلال نکردم و هیچ ادعایی ندارم اما شما مدیران باشگاه اصول حرفه ای را یاد بگیرید و کم کاری خودتان را گردن دیگران نیندازید. آنها می خواهند بازیکن موثر یک تیم را بگیرند و پول ندارند ولی به جای پذیرفتن مسئولیت، همه چیز را به گردن دیگران می اندازند.

وی ادامه داد: جای تاسف است که یک فرد معلوم الحال به بازیکن تیم من گفته اگر می خواهی به استقلال بروی باید از طریق من این کار را انجام بدهی. چگونه یک نفر که مشاور فلان مدیر و فلان فدراسیون بوده و سوابق مالی آقایان در دوره های قبل تعیین است به مهاجم تیم من بگوید باید از کانال من به استقلال بروی؟ دوستان در هیات مدیره استقلال بهتر است این مسائل را حل کنند و بعد تقصیرات را گردن دیگران بیندازند. باز هم تاکید می کنم من هیچ مسئله ای با انتقال قاسمی نژاد به استقلال ندارم و بهتر است دوستان فرایند اداری ماجرا را با آقایان اصولی و وطن خواه که مسئولیت باشگاه پدیده را دارند هماهنگ کنند.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 961

به "رحمتی:مگر مجیدی در مورد رضایتنامه بازیکن نظر می دهد که من بدهم، آقایان هیات مدیره قائدی را رایگان می فروشید؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی:مگر مجیدی در مورد رضایتنامه بازیکن نظر می دهد که من بدهم، آقایان هیات مدیره قائدی را رایگان می فروشید؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید