راستی: سفر رفتن در نوروز، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می نماید

به گزارش مجله فازنما، یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با اشاره به ضرورت حفظ پروتکل های بهداشتی و لغو سفرهای نورورزی گفت: همه ما در یک کشتی نشسته ایم. سفر رفتن در شرایط کرونایی، کشتی مبارزه با کرونا را سوراخ و سپس غرق می نماید.

راستی: سفر رفتن در نوروز، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می نماید

جعفر راستی در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص ضرورت لغو سفرهای نوروزی اظهار کرد: شاید مردم دوست داشته باشند در ایام نوروز سفر نمایند. بالاخره یک سال است که کار نموده اند و ماجرای کرونا آنها را بیش از پیش اذیت نموده است. با این حال، مردم باید بدانند که حفظ جان، مقدم بر تفریح و خوش گذرانی است. سفر نرفتن احترام گذاشتن به خود و احترام به هم نوعان است.

نماینده مردم شبستر در مجلس تأکید کرد: همه ما در یک کشتی نشسته ایم. کسی نمی تواند بگوید که من می خواهم قسمتی از کشتی که در آن نشسته ام را سوراخ کنم. سفر رفتن در شرایط کرونایی، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می نماید.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ادامه داد: همه باید به نوبه خود فرهنگسازی در این زمینه را انجام دهیم. از مسئولانی که دغدغه سلامتی جامعه را دارند درخواست می کنم که از هیچ کوششی در راستای فرهنگسازی لغو سفرهای نوروزی دریغ ننمایند.

نماینده مردم شبستر در مجلس ضمن تشکر از کادر درمان آذربایجان شرقی و صدا و سیمای این استان گفت: این عزیزان بسیار کوشش کردند. خواهش من از همه مردم ایران مخصوصا استان خودم این است که در نوروز خویشتنداری به خرج دهند تا بتوانیم این ایام را را بدون مشکل سپری کنیم. سلامتی آحاد جامعه برای مسئولان نظام بسیار مهم است. حتی اگر نگاه مادی به ماجرا داشته باشم باید بگویم که هر یک بیمار کرونایی بیشتر، هزینه بیشتری بر کشور تحمیل می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 949

به "راستی: سفر رفتن در نوروز، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راستی: سفر رفتن در نوروز، کشتی مبارزه با کرونا را غرق می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید