درخواست سرمربی استقلال از وزیر ورزش، سوت ها علیه سرخابی ها شده!

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال با تساوی بدون گل برابر ذوب آهن در هفته هفتم لیگ برتر، صدر جدول را از دست داد و به رده دوم سقوط کرد.

درخواست سرمربی استقلال از وزیر ورزش، سوت ها علیه سرخابی ها شده!

محمود فکری پس از تساوی عصر آدینه تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری گفت: بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم که در نیمه اول موقعیت هایی برای گلزنی وجود داشت اما کم دقتی بازیکنان این فرصت گلزنی را گرفت.

وی با بیان اینکه نامهربانی ها با استقلال ادامه پیدا کرد و همین امر باعث نتیجه نگرفتن در این ملاقات شد گفت: متاسفانه یکسری کارشناسان هستند که با تیم های مختلف قرارداد دارند و مشاور آنها هستند. طبیعتاً وقتی کارشناسی می نمایند، اگر کسی حتی از فوتبال چیزی هم نداند، متوجه می گردد چیز دیگری می گویند. آنها فکر می نمایند مردم چیزی نمی فهمند.

فکری در ادامه روی سخنش را به سمت وزیر ورزش چرخاند و گفت: خواهش من از وزیر ورزش این است که به این مسائل ورود کند. وقتی ما صحبت می کنیم، با ما لجبازی می نمایند. نه می توانیم حرف بزنیم و نه می توانیم سکوت کنیم. چندین بازی است پنالتی های ما را نمی گیرند. در همین بازی در دقیقه 42 تیم حریف باید 10 نفره می شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: بعضی کارشناسان گفتند تیم حریف می تواند 10 نفره گردد. در نیمه دوم مدافع حریف حسین مرادمند را گرفته ولی جالب است در بعضی صحنه ها داور چهارم به داور وسط می گوید شما اشتباه کردی ولی داور وسط اصلاً خطا نمی گیرد. همین اتفاق اگر برای ما رخ دهد داور سریع نظرش را بر می گرداند.

محمود فکری با تاکید بر اینکه تیمش در نیمه دوم عملکرد خوبی داشته است گفت: در این نیمه بازی زیبایی را به نمایش گذاشتیم اما همین تزلزل داوری نیمکت و تیم ما را عصبی کرد. چندین بازی است که از ما امتیاز گرفته شده است. مثلاً توپ در دست بازیکن حریف است ولی داور می گوید پنالتی نیست.

فکری با اشاره به تصمیمات نادرستی که در ملاقاتهای گذشته استقلال از سوی داوران اتخاد شده است، گفت: تا کِی نباید حرف نزنیم؟ اگر حرف هم بزنیم با ما لج می نمایند. چرا شما درست تصمیم نمی گیرید؟ هر کدام از این اشتباهات شاید منجر به این گردد که یک مربی یا یک مدیرعامل برکنار گردد و حتی یک تیم سقوط کند یا از قهرمانی بیفتد.

وی توضیح داد: این مسائل را هم ببینید، تا کِی؟ در بازی با شهرخودرو با 2 گل جلو افتادیم ولی در نیمه دوم تمام سوت ها برگشت. در این بازی هم به همین شکل به مشکل خوردیم.اصلاً چرا ما باید همواره شاکی باشیم؟ من در سرانجام نیمه دوم ملاقات با شهرخودرو از داور تشکر کردم ولی وقتی در خانه بازی را دیدم، متوجه شدم چقدر اشتباه انجام شده است. تا کی باید این اتفاقات بیفتد؟ بازی امروز هم می شد گل داشته باشد ولی ضعف داوری باعث شد مساوی گردد. ما باید این ضعف ها را تحمل کنیم تا ببینیم چه می گردد. یک زمان داوران به نفع استقلال و پرسپولیس سوت می زدند ولی الان مرتب همه چیز به ضرر ما است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 797

به "درخواست سرمربی استقلال از وزیر ورزش، سوت ها علیه سرخابی ها شده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست سرمربی استقلال از وزیر ورزش، سوت ها علیه سرخابی ها شده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید