خبرنگاران پارامترهای بهداشتی آب شرب هرسین مطلوب است

به گزارش مجله فازنما، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پی جاری شدن سیلاب در شهرستان هرسین، گفت: در شهر هرسین غیر از آبگرفتگی معابر آن هم برای مدتی، مسئله ای حادث نشده و سامانه آبرسانی شهر تحت تاثیر قرار نگرفته و پارامترهای بهداشتی آب شرب مطلوب است،

خبرنگاران پارامترهای بهداشتی آب شرب هرسین مطلوب است

امیر کرمی عصر آدینه به خبرنگاران اضافه کرد: ضمن اینکه تیم های بهداشت محیط در همان ساعات اولیه در محل حضور پیدا نموده اند و عمدتا 2 روستای داوودی علیا و کهریز دچار سیل زدگی شده اند بطوری که منبع تامین آب و شبکه توزیع آب روستای داوودی تخریب و تعدادی از احشام تلف شده و معابر روستا و بعضی خانه ها نیز دچار آبگرفتگی شده است.

او گفت: در روستای کهریز باز مشکل آبگرفتگی معابر و منازل داریم، ولی خوشبختانه به سامانه آبرسانی و شبکه توزیع خسارتی وارد نشده است.

وی گفت: برای روستای داوودی که سامانه آبرسانی آن تخریب شده اند به وسیله فرمانداری و آبفا هماهنگی لازم به عمل آمده که تا زمان اصلاح شبکه نسبت به توزیع آب بسته بندی جهت شرب و نیز به وسیله تانکر جهت سایر مصارف اقدام گردد.

مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: در داخل این 2 روستا که حدود هشت کیلومتر از هم فاصله دارند تیم کامل بهداشتی در چادر مستقر شده و مشغول ارایه خدمت می باشند و هیچ گونه مصدوم و تلفات انسانی نیز نداشته ایم.

کرمی اضافه کرد: مقرر شده در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دفن بهداشتی دامهای تلف شده توسط ادارات ذیربط اقدام گردد.

او گفت: مکاتبات در زمینه هماهنگی با آبفای استان و شهرستان جهت تسریع در اقدامات مداخله ای جهت اصلاح سامانه تامین آب و ساختار شبکه صورت گرفته شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 640

به "خبرنگاران پارامترهای بهداشتی آب شرب هرسین مطلوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پارامترهای بهداشتی آب شرب هرسین مطلوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید