خبرنگاران نیویورک تایمز : واکسن کرونا آبان ماه در آمریکا توزیع می گردد

به گزارش مجله فازنما، تهران- خبرنگاران- نیویورک تایمز گزارش داد : توزیع واکسن کرونا آبان ماه در تمامی 50 ایالت آمریکا شروع خواهد شد.

خبرنگاران نیویورک تایمز : واکسن کرونا آبان ماه در آمریکا توزیع می گردد

به گزارش خبرنگاران از روزنامه نیویورک تایمز، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دولت ترامپ طی بیانیه ای به مقامات بهداشتی ایالت ها خاطرنشان کرد، برای دریافت واکسن کرونا در ماه نوامبر آماده باشند.

براساس بیانیه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، مقامات بهداشتی همه 50 ایالت و پنج شهر عظیم آماده توزیع واکسن کرونا به کارکنان بخش های مراقبت های بهداشتی و سایر گروه های پر خطر در اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر (نهم آبان تا 10 آبان) باشند.

دکتر آنتونی فائوچی رییس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر استفان هان مدیر بخش دارو و غذای آمریکا در گفتگوهای اخیر اظهار داشتند که در صورت مثبت بودن داده ها، قبل از اتمام آزمایشات واکسن در دسترس گروه های خاص قرار خواهد گرفت.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا تا کنون 184 هزار نفر در کشور جان خود را از دست داده اند و دولت ترامپ با ناکارآمدی در مهار این ویروس مرگبار تنها به وعده و دعید در خصوص واکسن کرونا بسنده نموده است.

براساس نظرسنجی جدید دانشگاه کوینیپیاک، 50 درصد از رای دهندگان با وجود ترامپ در کاخ سفید احساس بی امنیتی می نمایند و تنها 35 درصد با بودن دولت ترامپ احساس امنیت در کشور دارند.

نتایج نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک همچنین از کاهش محبوبیت ترامپ در دوران کرونا و ناکارآمدی دولت وی نیز سخن می گوید. براساس نتایج 41 درصد از رای دهندگان عملکرد دولت ترامپ در مهار کرونا را تایید و 57 درصد رای دهندگان مخالف عملکرد وی هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 603

به "خبرنگاران نیویورک تایمز : واکسن کرونا آبان ماه در آمریکا توزیع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نیویورک تایمز : واکسن کرونا آبان ماه در آمریکا توزیع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید