خبرنگاران طرح هما، 12 هزار خاموشی برق در آذربایجان&zwnjغربی را رفع کرد

به گزارش مجله فازنما، ارومیه- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با اجرای کامل طرح هوشمندسازی اتفاقات هما، 12 هزار خاموشی مشترکان استان طی 2 ماه اخیر در قالب این طرح بررسی و رفع شده است.

خبرنگاران طرح هما، 12 هزار خاموشی برق در آذربایجان&zwnjغربی را رفع کرد

اکبر حسن بگلو روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: اجرای طرح ملی هما در تمامی 17 شهرستان استان و 20 مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان به صورت کامل هم اینک در حال اجراست.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از شرکت های توزیع نیروی برق پیشرو در منطقه 2 کشوری در اجرای این طرح است افزود: تلاش ما این است تا از این ظرفیت ایجاد شده در استان نهایت استفاده را کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: طرح ملی هوشمندسازی مراکز اتفاقات برق (هما) با وظیفه رسیدگی، تعمیر و نگهداری شبکه های توزیع به ویژه در مواقع بروز خاموشی ها طی چند سال اخیر در دستور کارشرکت توانیر قرار گرفته است.

حسن بگلو بیان کرد: اجرای این طرح منجر به کاهش مدت زمان خاموشی ها می شود چرا که در قالب این برنامه می توان علاوه بر مدیریت تماس هایی که در شرایط حاد جوی روی می دهد، میزان رضایتمندی مشترکان، پایش پذیری و رصد اکیپ های عملیاتی را نیز بیشتر کرد.

وی تاکید کرد: این طرح با تلاش های پرسنل این شرکت از ابتدای شهریور ماه امسال به صورت کامل و 100 درصد با موفقیت اجرایی شده است.

به گزارش خبرنگاران، با اجرای طرح هما فعالیت تیم های عملیاتی به شکل هوشمند و چندمنظوره درآمده و شاخص های عملکرد به ویژه در حوزه زمان، ارائه خدمات و تامین رضایت مشترکان به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت؛ بیشتر خدمات شرکت توزیع برق به صورت الکترونیکی برای کمک به مردم و تسریع در انجام کارها انجام می شود.

درحال حاضر بیش از یک میلیون و 249 هزار مشترک برق در آذربایجان غربی وجود دارد.

99 درصد جمعیت سه میلیون و 265 هزار نفری آذربایجان غربی از نعمت برق برخوردار هستند؛ هزار و 250 مگاوات برق نیز سالانه در استان تولید و تنها هزار مگاوات آن در سال مصرف می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 768

به "خبرنگاران طرح هما، 12 هزار خاموشی برق در آذربایجان&zwnjغربی را رفع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح هما، 12 هزار خاموشی برق در آذربایجان&zwnjغربی را رفع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید