حضور آزادکاران برتر اعزامی به روسیه و ترکیه در اردو

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به برنامه های مدون خود برای انتخاب نفرات اعزامی به رقابت های جهانی 2021 نروژ، بعضی از آزادکاران منتخب را به تورنمنت های بین المللی ترکیه و روسیه اعزام کرد.

حضور آزادکاران برتر اعزامی به روسیه و ترکیه در اردو

بهترین تجربه سفر را با تور آفر ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

بر این اساس تعدادی از آزادکاران منتخب هم اکنون در جام یاشاردوغو ترکیه حضور دارند و بعضی دیگر در تورنمنت جام علی اف روسیه به میدان رفتند که در نهایت قرار است بعضی نفرات این دو میدان تدارکاتی به اردوی بعدی تیم ملی دعوت شوند.

به همین دلیل محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی هم تاکید نمود بعد از بازگشت تیم ها از جام های یاشاردوغو و علی اف، نفرات با توجه به نتایجی که به دست آورده اند، با نظر کادرفنی تیم ملی و شخص غلامرضا محمدی به اردو دعوت خواهند شد.

به گزارش خبرنگاران، اردوی سیزدهم تیم ملی کشتی آزاد هم با حضور 22 کشتی گیر در حال برگزاری است. این اردو تا روز یازدهم تیر ماه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1143

به "حضور آزادکاران برتر اعزامی به روسیه و ترکیه در اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور آزادکاران برتر اعزامی به روسیه و ترکیه در اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید