تکمیل زیر ساختهای بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین

به گزارش مجله فازنما، مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین با اشاره به تکمیل زیرساختهای بانکداری دیجیتال و شروع مراحل اجرایی آن در این بانک گفت: با توجه به اینکه مراحل اولیه توسعه و اجرای بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین، در روزهای پنجشنبه 25 لغایت شنبه 27 مهر زیرساختها ارتقاء و پیاده سازی خواهند شد.

تکمیل زیر ساختهای بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، سید محمد حسین استاد درخصوص ارتقاء و توسعه سیستم های این بانک در روزهای انتهایی هفته جاری گفت: از حدود 4 سال گذشته تلاشهای زیادی در راستای پیاده سازی زیرساختهای لازم برای اجرای بانکداری دیجیتال در این بانک پیاده سازی شده است، و بخشی از این سیستم ها در روزهای یاد شده اجرایی خواهد شد.

استاد در مورد اختلالی که امکان دارد مشتریان در دریافت خدمات بانک با آن روبرو شوند گفت: اجرای پروژه یاد شده از ساعت 1 دقیقه بامداد روز آدینه شروع خواهد شد و تمامی درگاههای دریافت خدمات بانکی تا ساعت 6 صبح همان روز قطع خواهند بود. اما امکان دارد تا روز شنبه مشتریان در دریافت خدمات با اختلالاتی روبرو شوند.

وی اضافه کرد: از تمامی مشتریان بانک درخواست می گردد با توجه به اینکه ممکن است با اختلالاتی در روزهای یاد شده روبرو شوند، امور بانکی خود را تا زمان یاد شده انجام دهند.

در خاتمه مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین از مشتریان در خواست کرد در صورت بروز مشکل با شماره 24809-021 مرکز ارتباط با مشتریان بانک تماس بگیرند.

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند در راستای توسعه و پیاده سازی سیستم های بانک ایران زمین، تمامی خدمات بانکی این بانک از ساعت یک دقیقه بامداد روز آدینه 24 مهر لغایت 6 صبح همان روز قطع خواهد بود.

پیشاپیش از مشکل ایجاد شده از شما مشتریان گرامی پوزش می طلبیم

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 660

به "تکمیل زیر ساختهای بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل زیر ساختهای بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید