تکذیب تیراندازی به اهالی روستای ابوالفضل اهواز

به گزارش مجله فازنما، فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز هر گونه تیراندازی به سمت مردم روستای ابوالفضل (ع) این شهرستان را تکذیب کرد و گفت: ماموران این فرماندهی تنها برای اجرای حکم قضایی به این روستا مراجعه کردند.

تکذیب تیراندازی به اهالی روستای ابوالفضل اهواز

از پروفایل ما best canada tours دیدن نمایید.

به گزارش ایرنا، سرهنگ محسن دالوند اضافه نمود: عصر چهارشنبه فرماندار، دادستان، عوامل اجرائی شهرداری اهواز و ماموران انتظامی به روستای یاد شده برای بازپس گیری زمین های بنیاد مستضعفان از افرادی که غیر قانونی آن را تملک کرده بودند مراجعه کردند که با واکنش تعدادی از افراد حاضر در محل روبرو شدند.

وی گفت: این افراد به تحریک ساکنان منطقه و توسط اشخاصی به هویت معلوم از ورود عوامل به زمین های بنیاد مستضعفان جلوگیری کرده و با حمله به عوامل اجراییات شهرداری سنگ پرانی کردند و جاده را نیز بسته و از ورود خودرو های شهرداری و سایر عوامل جلوگیری کردند.

سرهنگ دالوند گفت: این افراد همچنین به سمت ماموران انتظامی حمله ور شده و علیرغم خویشتنداری ماموران انتظامی متاسفانه به حمله خود ادامه داده که در این رابطه چهار نفر از ماموران انتظامی و یکی از عوامل اجرائی شهرداری زخمی شدند.

وی گفت در ادامه عوامل انتظامی جهت جلوگیری از ادامه درگیری جمعیت را متفرق کردند و با انجام اقدامات ایجابی موضوع انتها پیدا کرد.

وی با بیان این مطلب اضافه نمود: متاسفانه بعضی افراد فرصت طلب و سودجو با هدف جریجه دار کردن احساسات مردم اقدام به انتشار تصاویر ساختگی مبنی بر زخمی نمودن اهالی روستای ابوالفضل (ع) کرده که این موضوع جو سازی خبری در فضای مجازی است.

سرهنگ دالوند به انتشار دهندگان این تصاویر هشدار داد از نشر هر گونه اخبار و شایعه پراکنی که موجب برهم زدن آرامش و امنیت عمومی و تشویش اذهان عمومی می گردد خودداری نمایند، زیرا پلیس فتا در حال رصد آنهاست.

پیشتر معاون دادستان اهواز نسبت به زمین خواری در روستای ابوالفضل (ع) اهواز هشدار داده بود.

منطقه یاد شده در حومه کلانشهر اهواز واقع شده که با توجه به گسترش حاشیه نشینی در این کلانشهر، عدم جلوگیری از ساخت و ساز های منطقه یاد شده مسائل جدی برای اهواز در آینده متصور خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 599

به "تکذیب تیراندازی به اهالی روستای ابوالفضل اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب تیراندازی به اهالی روستای ابوالفضل اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید