تعمیرات 6600 کیلومتر شبکه برق فارس اجرا شده است

به گزارش مجله فازنما، خبرنگاران/فارس معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از اجرای عملیات تعمیرات و نگهداری 6600 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و میانه هوایی طی 6 ماه اول سال جاری اطلاع داد.

تعمیرات 6600 کیلومتر شبکه برق فارس اجرا شده است

حمیدرضا جلایر سه شنبه 27 مهر در حاشیه بازدید از فرایند اجرای عملیات تعمیر و نگهداری شبکه برق، به خبرنگاران گفت: اجرای طرح تعمیرات و نگهداری خطوط فشار ضعیف و میانه هوایی، عملیاتی است که با هدف تامین برق مطمئن و پایدار، همه ساله به شکل مداوم اجرایی می گردد.

معاون توزیع نیروی برق استان فارس گفت: عملیات نگهداری و تعمیرات طی 6 ماه اول سال جاری شامل 1700 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 4900 کیلومتر شبکه فشار میانه هوایی در سراسر استان فارس بوده است.

جلایر اظهار داشت: در این اثنی، اقدامات لازم برای نگهداری و تعمیرات 47 هزار و 47 دستگاه چراغ روشنایی معابر و تعمیرات 2485 دستگاه ترانسفورماتور هوایی و زمینی نیز اجرایی شده است.

این مقام مسئول یادآور شد که عملیات نگهداری و تعمیرات شبکه های برق، با استفاده از روش خط گرم و بدون اعمال خاموشی در سطح خطوط مختلف اجرایی شده است.

جلایر گفت: با توجه به سیاست شرکت توزیع نیروی برق استان فارس مبنی بر اعمال نشدن خاموشی و به حداقل رساندن انرژی توزیع نشده، تعداد 20 اکیپ عملیاتی تعمیرات خط گرم به همراه تجهیزات کامل به وسیله بخش خصوصی در سطح 26 مدیریت توزیع نیروی برق در سطح شرکت مشغول فعالیت هستند.

معاون توزیع نیروی برق فارس، هدف از اجرای فعالیت های بهره برداری را افزایش پایداری شبکه وتاسیسات توزیع برق وتحویل برق مطمئن و پایدار به مشترکان استان عنوان و ابراز امیدواری کرد با مجموع فعالیت ها و برنامه ریزی صورت گرفته، امکان ارتقاء سطح رفاه و آسایش و رضایتمندی مشترکان فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1260

به "تعمیرات 6600 کیلومتر شبکه برق فارس اجرا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعمیرات 6600 کیلومتر شبکه برق فارس اجرا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید