تارتار: بازیکنانم خیلی مردانگی کردند، از تمام هواداران مان خداحافظی می کنم

به گزارش مجله فازنما، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: این رسمش نیست که به خاطر مسائل مالی من را تک تنها مقابل بازیکنان قرار دهند تا از آنها خواهش کنم بیایند و مردانه بازی کنند.

تارتار: بازیکنانم خیلی مردانگی کردند، از تمام هواداران مان خداحافظی می کنم

به گزارش خبرنگاران از مسجدسلیمان، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تیم پارس جنوبی جم در هفته سی ام لیگ برتر گفت: قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنم می خواهم از هواداران مان تشکر کنم که واقعاً نمونه بودند و خیلی به ما در کسب این نتایج کمک کردند. اصحاب رسانه که خیلی خوب ما را در شهرستان و استان پوشش دادند. هیئت مدیره محترم مان که آدم های سالم و صادقی هستند ولی افسوس که کاری نمی توانند انجام دهند و از بالا قانون دست این عزیزان را بسته است.

وی در ادامه گفت: این عزیزان کارمندان شرکت نفت هستند. به امید شرکت نفت تیم داری می کنند. متأسفانه قانونی که وضع شده مسائل زیادی برای ما داشته است. من در عمر مربیگری ام همچنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم. خیلی به من سخت گذشت. از کادر فنی، بازیکنان، گروه پزشکی، تدارکات، آقای حسنوند(مدیر رسانه باشگاه) که خیلی زحمت کشید برای ما و همیشه همراه ما بودند و از همه این عزیزان تشکر می کنم. از یکی دو نفر نمی گذرم که من را با هزار امید به این شهر آوردند. من صحبت اولیه را با هیئت مدیره انجام ندادم. با شخصی در استان صحبت کردم که نمی خواهم اسم ایشان را بیاورم. آن روزها به من خیلی قول داد و گفت هیچ مسئله ای نخواهیم داشت و ما مثل کوه پشتت هستیم و همه مسائل مرتفع می شود ولی متأسفانه این اواخر به خاطر مسائل مالی که داشتیم جواب تلفن ما را نمی داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره بازی مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: برای پارس جنوبی جم خیلی ناراحت هستم و این پیش بینی را سال گذشته برای آنها انجام دادم. تیمی که بضاعت نداشته باشد، سال اول در لیگ برتر پنجم شد، سال بعد با خود ما دوازدهم شد و سال سوم هم سقوط کرد. این داستان برای نفت مسجد سلیمان هم وجود دارد. آقای مسئول این تیم شخصیتش امسال به همت هوادار، کادرفنی و مدیریت شکل گرفت. سال آینده اینگونه نیست باید پای کار باشید اگر دلتان برای این مردم می سوزد که هیچ دلخوشی به غیر از این تیم ندارند. این شهر هیچی به غیر از این تیم ندارد. من از آقای ظاهری کننده قبلی تشکر می کنم هیچ وقت تلفن ما را بی پاسخ نگذاشت، هر وقت خواستیم به ما کمک کرد. امیدواریم آقای ورناصری از این تیم حمایت کند. مردم رأی دادند و انتظار دارند از تیم شان حمایت شود.

تارتار افزود: این رسمش نیست که به خاطر مسائل مالی من را تک تنها مقابل بازیکنان قرار دهند تا از آنها خواهش کنم بیایند و مردانه بازی کنند. کسی به بازیکنان جوابگو نیست که بگوید ما کوتاهی کردیم و بعد از هشت ماه چک ها پاس نشده است. از بازیکنان باشرفم تشکر می کنم خیلی مردانگی کردند.

وی گفت: اگر بدی و خوبی بود من را حلال کنید. از همه هواداران مان خداحافظی می کنم. این آخرین کنفرانس من در این شهر بود و امیدوارم روزهای خوبی برای تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره مسائل فنی این تیم مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: ما از شروع بازی مسلط بودیم. در شروع نیمه دوم با دانستن نتیجه دیگر تیم ها تیم پارس جنوبی سعی می کرد ما را تحت فشار قرار دهد و به گل برسد. ما با تعویض هایی که انجام دادیم افراد سرعتی مان را وارد بازی کردیم و توانستیم یک گل بزنیم و سه چهار گل دیگر می توانستیم بزنیم و اختلاف را زیاد کنیم که کم دقت بودیم. امیدوارم پارس جنوبی سال دیگر به لیگ برتر برشود و من خاطرات خوبی از آن شهر و مردمش دارم و خیلی ناراحت کننده بود که این تیم سقوط کند.

ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 581

به "تارتار: بازیکنانم خیلی مردانگی کردند، از تمام هواداران مان خداحافظی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: بازیکنانم خیلی مردانگی کردند، از تمام هواداران مان خداحافظی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید