آنالیز شرایط اعزام کاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی

به گزارش مجله فازنما، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، هشتاد و دومین نشست هیات اجرایی صبح امروز به ریاست صالحی امیری و با حضور اعضا برگزار گردید که طی آن حاضرین به آنالیز موارد مختلفی از جمله شرایط فرایند اردوها، واکسیناسیون ورزشکاران و سایر موارد مرتبط با اعزام کاروان پرداختند.

آنالیز شرایط اعزام کاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی

در ابتدای نشست آخرین شرایط سهمیه ها، اردوهای آماده سازی و همچنین واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی توسط اعضا مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

در ادامه سرکار خانم کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران، آئین نامه این شورا را ارائه نمودند که با اعمال بعضی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه ای؛ این آئین نامه مورد تصویب هیات اجرایی نهاده شد.

در ادامه جلسه سعیدی دبیر کل کمیته گزارشی را در مورد فعالیت های جاری کمیته ملی المپیک ارائه کردند.

سپس نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارش کامل و جامعی از اقدامات اجرا شده در مورد فرایند آماده سازی ورزشکارانی که پیروز به کسب سهمیه شده اند و همچنین ورزشکارانی که خود را برای کسب سهمیه آماده می نمایند، ارائه کرد. سجادی با اشاره به آخرین شرایط و شرایط برگزاری بازی ها جدول هزینه های ریالی و ارزی کاروان را ارائه کرد که مورد تائید و تصویب اعضا نهاده شد. همچنین مقرر شد جدول هزینه های اعزام به پنج رویداد دیگر امسال نیز در جلسات آینده هیات اجرایی مورد آنالیز و تصمیم گیری قرار گیرد.

بر اساس تصمیم اعضای هیات اجرایی در حمایت همه جانبه از رشته های اعزامی به المپیک توکیو و با توجه به شرایط موجود و اعلام احتیاج فدراسیون های المپیکی برای برگزاری اردوهای آماده سازی و همچنین اعزام به رویدادهای کسب سهمیه و برنامه های عملیاتی آنان، مقرر شد تا 50 درصد بودجه مصوب فدراسیون ها با در نظر دریافت شاخص های مصوب طی هفته جاری به حسابشان واریز شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 1005

به "آنالیز شرایط اعزام کاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز شرایط اعزام کاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید