بخشی دیگر از مطالبات برانکو توسط پرسپولیس پرداخت می گردد

به گزارش مجله فازنما، باشگاه پرسپولیس طی روزهای آینده و پس از دریافتی از کارگزاری باشگاه بخشی از مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت خواهد نمود.

بخشی دیگر از مطالبات برانکو توسط پرسپولیس پرداخت می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس طبق جدول زمان بندی اعلام شده از سوی شرکت آتیه داده پرداز (کارگزاری باشگاه) طی روزهای آینده (30 مردادماه) مبلغ هشت میلیارد تومان از این شرکت دریافت خواهد نمود تا بتواند بخشی از بدهی های خود به خصوص به برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کند.

رضا یلوه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره اینکه آیا مبلغ دریافتی از کارگزار باشگاه به برانکو پرداخت خواهد شد، گفت: بله با توجه به فرصتی که برای پرداخت مطالبات برانکو داریم، هم از این راه و هم از راه های دیگر کار را پیش می بریم تا به امید خدا بتوانیم مطالبات برانکو را زودتر پرداخت کنیم.

وی اضافه نمود: هدف خود رسول پناه هم این است که هر چه زودتر این بدهی ها را پرداخت کنیم. علاوه بر کارگزاری با چند اسپانسر دیگر هم همزمان در حال مذاکره هستیم تا منابع پرداختی به برانکو تأمین گردد.

معاون مالی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا به بازیکنان نیز پرداختی جدیدی انجام خواهد شد یا خیر؟ گفت: بله، در حال برنامه ریزی هستیم تا پس از هفته آینده نیز به بازیکنان پرداختی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: fazenama.ir شناسه مطلب: 586

به "بخشی دیگر از مطالبات برانکو توسط پرسپولیس پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشی دیگر از مطالبات برانکو توسط پرسپولیس پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید